|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для навчання. для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Graphics |
| Операційна система | Linux |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | Так |
| Серія | Dell 15 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Веб камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц) |
| Характеристики батареї | 4 cell |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 1 х USB 2.0. HDMI 1.4. Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU)
Немає в наявності
Код товару: 714443
30 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) — це витончений інструмент, що задає новий стандарт у категорії пристроїв для роботи та навчання. Ця модель серії Dell 15 не лише підкреслює технічний потенціал, а й забезпечує вишуканий стиль, який не залишить байдужим.
Перш за все, даний ноутбук оснащений дисплеєм із діагоналлю 15.6 дюймів, що дозволяє насолоджуватися високоякісним зображенням у роздільній здатності 1920х1080 (FullHD). Завдяки IPS матриці та частоті оновлення 120 Гц, користувачі зможуть насолоджуватися яскравими та чіткими зображеннями з відмінною передачею кольорів та широкими кутами огляду. Антиблікове покриття екрана стане справжнім порятунком під час роботи в яскраво освітлених приміщеннях або на вулиці, зберігаючи якість зображення на високому рівні.
В основі цього ноутбука стоїть Intel Core i5-1334U десятого покоління, який забезпечує високу продуктивність та енергоефективність. Процесор має 10 ядер, що дозволяє легко справлятись з багатозадачністю, а його частота роботи від 1.3 до 4.6 ГГц гарантує швидкість обробки навіть найвимогливіших задач. Ноутбук оснащений 16 ГБ DDR4 оперативної пам’яті з можливістю розширення завдяки двом слотам, що забезпечує плавність роботи без затримок.
Для зберігання файлів та швидкого запуску додатків передбачено 512 ГБ SSD на базі інтерфейсу M.2 PCI Express 4.0 x4. Цей тип накопичувача забезпечує блискавичну швидкість читання та запису, тому можна забути про тривалі завантаження або затримки при відкритті великих файлів.
Інтегрована відеокарта стане хорошим рішенням для базових графічних задач, дозволяючи комфортно працювати з офісними додатками, переглядати відео та виконувати інші повсякденні завдання.
Ноутбук обладнано сучасними бездротовими технологіями — Bluetooth 5.3 та Wi-Fi 6 (802.11ax), що забезпечує стабільне та швидке підключення до інтернету та інших пристроїв, дозволяючи безперервно працювати або навчатися.
Для підключення периферійних пристроїв Dell 15 пропонує зручні інтерфейси: один порт USB 2.0, один USB 3.2 Gen 1, а також USB 3.2 Gen 1 Type-C для швидкої передачі даних та відеоінтерфейс HDMI 1.4, який зручно використовувати для підключення зовнішніх моніторів або проекторів. Комбінований аудіороз'єм стане у нагоді для підключення навушників чи мікрофона.
Вага ноутбука становить всього 1.9 кг, тому він легко поміщається у будь-яку сумку чи рюкзак, роблячи цей пристрій ідеальним супутником для щоденних поїздок або подорожей. Стильне сіре забарвлення надає ноутбуку елегантного вигляду, який підходить для будь-якого оточення — офісу, аудиторії чи дому.
Завдяки акумулятору ємністю 54 Втг, робочий день не обмежується розеткою. Dell 15 дарує свободу працювати та насолоджуватися мультимедійними розвагами протягом тривалого часу без необхідності частих підзарядок.
Отже, ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) — це поєднання потужності, продуманого дизайну та високих технологій, що робить його універсальним рішенням як для професійних завдань, так і для навчальних або особистих потреб. Вибираючи цю модель, користувач отримає надійного партнера, що надаватиме максимум можливостей кожного дня.
Перш за все, даний ноутбук оснащений дисплеєм із діагоналлю 15.6 дюймів, що дозволяє насолоджуватися високоякісним зображенням у роздільній здатності 1920х1080 (FullHD). Завдяки IPS матриці та частоті оновлення 120 Гц, користувачі зможуть насолоджуватися яскравими та чіткими зображеннями з відмінною передачею кольорів та широкими кутами огляду. Антиблікове покриття екрана стане справжнім порятунком під час роботи в яскраво освітлених приміщеннях або на вулиці, зберігаючи якість зображення на високому рівні.
В основі цього ноутбука стоїть Intel Core i5-1334U десятого покоління, який забезпечує високу продуктивність та енергоефективність. Процесор має 10 ядер, що дозволяє легко справлятись з багатозадачністю, а його частота роботи від 1.3 до 4.6 ГГц гарантує швидкість обробки навіть найвимогливіших задач. Ноутбук оснащений 16 ГБ DDR4 оперативної пам’яті з можливістю розширення завдяки двом слотам, що забезпечує плавність роботи без затримок.
Для зберігання файлів та швидкого запуску додатків передбачено 512 ГБ SSD на базі інтерфейсу M.2 PCI Express 4.0 x4. Цей тип накопичувача забезпечує блискавичну швидкість читання та запису, тому можна забути про тривалі завантаження або затримки при відкритті великих файлів.
Інтегрована відеокарта стане хорошим рішенням для базових графічних задач, дозволяючи комфортно працювати з офісними додатками, переглядати відео та виконувати інші повсякденні завдання.
Ноутбук обладнано сучасними бездротовими технологіями — Bluetooth 5.3 та Wi-Fi 6 (802.11ax), що забезпечує стабільне та швидке підключення до інтернету та інших пристроїв, дозволяючи безперервно працювати або навчатися.
Для підключення периферійних пристроїв Dell 15 пропонує зручні інтерфейси: один порт USB 2.0, один USB 3.2 Gen 1, а також USB 3.2 Gen 1 Type-C для швидкої передачі даних та відеоінтерфейс HDMI 1.4, який зручно використовувати для підключення зовнішніх моніторів або проекторів. Комбінований аудіороз'єм стане у нагоді для підключення навушників чи мікрофона.
Вага ноутбука становить всього 1.9 кг, тому він легко поміщається у будь-яку сумку чи рюкзак, роблячи цей пристрій ідеальним супутником для щоденних поїздок або подорожей. Стильне сіре забарвлення надає ноутбуку елегантного вигляду, який підходить для будь-якого оточення — офісу, аудиторії чи дому.
Завдяки акумулятору ємністю 54 Втг, робочий день не обмежується розеткою. Dell 15 дарує свободу працювати та насолоджуватися мультимедійними розвагами протягом тривалого часу без необхідності частих підзарядок.
Отже, ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) — це поєднання потужності, продуманого дизайну та високих технологій, що робить його універсальним рішенням як для професійних завдань, так і для навчальних або особистих потреб. Вибираючи цю модель, користувач отримає надійного партнера, що надаватиме максимум можливостей кожного дня.
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/14735833649918.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/19237265978280.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/13934564500985.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/85885350586151.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/57142052969389.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/36369177863179.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/34888514201172.jpg)
![Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443] Ноутбук Dell 15 (210-BRNX_54Wh_UBU) [714443]](/content/images/6/390x390l80mc0/59545623000387.jpg)