|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | гніздо для замка Kensington. підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Dell Latitude |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 54 Втг |
| Веб камера | Full HD, 1080p |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (1.7 - 5.0 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 3 x USB 3.2 Gen 1. LAN (RJ-45). HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Waves MaxxAudio Pro |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP)
Немає в наявності
Код товару: 1000162
51 633 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/34404744035796.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/25906300225200.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/65997573027316.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/57739282452165.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/33462913761829.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/53697907596086.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/88977452155024.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/69817470433452.jpg)
![Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162] Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRF_i78512WP) [1000162]](/content/images/46/390x390l80mc0/41401211210306.jpg)