|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | гніздо для замка Kensington. зарядка від USB. сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | бізнес. портативний |
| Діагональ екрану | 13.3" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 500 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | Пам'ять інтегрована на платі |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics 140V |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 17 мм |
| Глибина | 209 мм |
| Серія | Dell Pro |
| Ширина | 29 |
| Ємність батареї | 60 Втг |
| Веб камера | 3840x2160 (Ultra HD) |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 268V (2.2 - 5.0 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1. 2 x USB 4.0 Type-C. HDMI 2.1. Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP)
Немає в наявності
Код товару: 1000413
120 504 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/27420772061326.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/51296696016936.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/74853159655283.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/83757880692114.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/49272057707146.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/69078584152851.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/86154403388026.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/85026452857590.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413] Ноутбук Dell Pro 13 (BTO208_PA13250_UA_WP) [1000413]](/content/images/30/390x390l80mc0/81954820028904.jpg)