|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | бізнес. для роботи. портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Мережевий адаптер | Так |
| Серія | Dell Pro |
| Ширина | 31 |
| Веб камера | WEB-Camera |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U (1.7 - 5.2 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 x USB 4.0 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 2.1. LAN (RJ-45). Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA)
Немає в наявності
Код товару: 1000053
70 522 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Представимо вам сучасний ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) - втілення інноваційних технологій та елегантного дизайну, ідеально підходить для виконання різноманітних завдань у сфері бізнесу, навчання і повсякденних справ. Цей пристрій стане вашим незамінним помічником завдяки поєднанню потужності та портативності.
Ноутбук належить до модельного ряду Dell Pro, що вже є гарантією надійності та високоякісної збірки. З діагоналлю 14 дюймів та роздільною здатністю 1920x1200 (WUXGA), цей ноутбук забезпечить чіткість та яскравість зображення, які так важливі для продуктивної роботи. Антиблікове покриття екрана в поєднанні з IPS-матрицею дозволяє насолоджуватися комфортним переглядом навіть за умов яскравого освітлення, забезпечуючи чіткі кольори та широкі кути огляду.
Під капотом цього потужного пристрою ховається процесор Intel Core Ultra 7 255U 15-го покоління з частотою від 1.7 до 5.2 ГГц і 12 ядрами. Це гарантує неймовірну швидкість виконання будь-яких завдань, від мультимедійних до обробки великих обсягів даних. Завдяки підтримці DDR5 оперативної пам'яті обсягом 16 ГБ ви забезпечите бездоганне багатозадачне виконання процесів без жодних зволікань. Крім того, у вас є два слоти для розширення пам'яті в майбутньому.
Особливий акцент слід зробити на SSD-накопичувачі обсягом 512 ГБ, який надає неймовірну швидкість завантаження системи та додатків, що сприяє загальному прискоренню роботи пристрою. Обмеження інтегрованої відеокарти компенсується збалансованим підходом до використання енергії, що підвищує автономність роботи.
Dell Pro 14 підтримує бездротові технології Wi-Fi 6 (802.11ax) і Bluetooth 5.3, що забезпечує високоякісний обмін даними та стабільне з'єднання з мережами та пристроями. Множинність інтерфейсів та підключень, включаючи 1 x USB 4.0 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, комбінований аудіороз'єм, дозволяє без проблем підключати периферійні пристрої і аксесуари.
На додаток до стандартного функціоналу, Dell Pro 14 оснащений сканером відбитків пальців, що забезпечує додатковий рівень безпеки, так необхідний у сучасному цифровому світі. Зручне підсвічування клавіатури дозволяє працювати навіть в умовах недостатнього освітлення.
Розроблений для вищої продуктивності без компромісів у стилі, цей ноутбук відзначається також елегантним сріблястим кольором і витонченим дизайном, що важливо для ділових зустрічей і презентацій. З вагою 1.4 кг, він легко поміститься у вашій сумці, не додаючи зайвого навантаження.
Працюючи на базі операційної системи Windows 11 Pro, Dell Pro 14 пропонує розширені функції управління та додаткову безпеку, що робить його ідеальним рішенням для IT-професіоналів, студентів та бізнесменів, яким потрібне потужне й надійне обладнання для досягнення нових вершин.
Ноутбук належить до модельного ряду Dell Pro, що вже є гарантією надійності та високоякісної збірки. З діагоналлю 14 дюймів та роздільною здатністю 1920x1200 (WUXGA), цей ноутбук забезпечить чіткість та яскравість зображення, які так важливі для продуктивної роботи. Антиблікове покриття екрана в поєднанні з IPS-матрицею дозволяє насолоджуватися комфортним переглядом навіть за умов яскравого освітлення, забезпечуючи чіткі кольори та широкі кути огляду.
Під капотом цього потужного пристрою ховається процесор Intel Core Ultra 7 255U 15-го покоління з частотою від 1.7 до 5.2 ГГц і 12 ядрами. Це гарантує неймовірну швидкість виконання будь-яких завдань, від мультимедійних до обробки великих обсягів даних. Завдяки підтримці DDR5 оперативної пам'яті обсягом 16 ГБ ви забезпечите бездоганне багатозадачне виконання процесів без жодних зволікань. Крім того, у вас є два слоти для розширення пам'яті в майбутньому.
Особливий акцент слід зробити на SSD-накопичувачі обсягом 512 ГБ, який надає неймовірну швидкість завантаження системи та додатків, що сприяє загальному прискоренню роботи пристрою. Обмеження інтегрованої відеокарти компенсується збалансованим підходом до використання енергії, що підвищує автономність роботи.
Dell Pro 14 підтримує бездротові технології Wi-Fi 6 (802.11ax) і Bluetooth 5.3, що забезпечує високоякісний обмін даними та стабільне з'єднання з мережами та пристроями. Множинність інтерфейсів та підключень, включаючи 1 x USB 4.0 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, комбінований аудіороз'єм, дозволяє без проблем підключати периферійні пристрої і аксесуари.
На додаток до стандартного функціоналу, Dell Pro 14 оснащений сканером відбитків пальців, що забезпечує додатковий рівень безпеки, так необхідний у сучасному цифровому світі. Зручне підсвічування клавіатури дозволяє працювати навіть в умовах недостатнього освітлення.
Розроблений для вищої продуктивності без компромісів у стилі, цей ноутбук відзначається також елегантним сріблястим кольором і витонченим дизайном, що важливо для ділових зустрічей і презентацій. З вагою 1.4 кг, він легко поміститься у вашій сумці, не додаючи зайвого навантаження.
Працюючи на базі операційної системи Windows 11 Pro, Dell Pro 14 пропонує розширені функції управління та додаткову безпеку, що робить його ідеальним рішенням для IT-професіоналів, студентів та бізнесменів, яким потрібне потужне й надійне обладнання для досягнення нових вершин.
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/34668117758850.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/73891350100566.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/20975776427010.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/43937565634739.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/21956146478273.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/50716107467170.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/46008795557337.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/38898878933059.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053] Ноутбук Dell Pro 14 (BTO107_PC14250_UA) [1000053]](/content/images/27/390x390l80mc0/62604018698676.jpg)