|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. гніздо для замка Kensington. підсвічування клавіатури. сканер відбитків пальців |
| Тип ноутбуку | бізнес. для роботи |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 350 кд/м² |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Вага | 1.91 кг |
| Висота | 20.8 мм |
| Глибина | 251.8 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | Dell Pro |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 55 Втг |
| Веб камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U (1.7 - 5.2 ГГц) |
| Характеристики батареї | 3 cell |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.3. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 1 х Thunderbolt 4. 2 х USB 3.1. LAN (RJ-45). HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Додатково | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA)
Немає в наявності
Код товару: 1000067
98 416 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/83110310347263.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/36811909792947.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/72814167615723.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/63465907585062.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/61997033443572.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/95102268903783.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/57117583695043.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/82646474736405.jpg)
![Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067] Ноутбук Dell Pro 16 (BTO108_PC16250_UA) [1000067]](/content/images/41/390x390l80mc0/18936586571371.jpg)