|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | WVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Версія Bluetooth | є |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,9 кг |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 235.56 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | Vostro |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358.5х235.6х22.5 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P)
Немає в наявності
Код товару: 611860
26 954 грн
27 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Продуктивність, яка вам потрібна Повсякденні завдання виконуються швидко і легко завдяки процесорам Intel Core до 12-го покоління. Насолоджуйтесь плавною роботою твердотільного накопичувача DDR4 ємністю до 16 ГБ. А завдяки акумулятору ємністю 41 або 54 Втч, а також зарядці до 80% за годину за допомогою ExpressCharge ви можете бути впевнені, що ваш пристрій працюватиме цілий день. Працюйте швидко та комфортно Зосередьтеся на роботі з вузькою тристоронньою рамкою. Велика сенсорна панель та ковпачки для клавіш, а також підйомна петля для більш ергономічних кутів зап'ястя та посилений потік повітря забезпечують більш комфортне використання. Багато портів і слотів означає, що ви можете підключитися до того, що вам потрібно, а вологонепроникна клавіатура означає менше стресу у разі аварії. Крім того, цей сертифікований ноутбук TÜV Rheinland з програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей при тривалому використанні. Залишайтесь під захистом Trusted Platform Module 2.0 – це комерційний чіп безпеки, встановлений на материнській платі, який створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи комп'ютер був зламаний, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак. Додатковий зчитувач відбитків пальців з Windows Hello дозволяє легко та безпечно входити до системи одним дотиком.
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/390x390l80mc0/35999869535928.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/634x390l80mc0/47660478815194.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/626x390l80mc0/92682774364380.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/534x390l80mc0/56604231331851.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/462x390l80mc0/61710585657785.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/548x390l80mc0/67685523507495.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/585x390l80mc0/93027549957511.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/462x390l80mc0/56978912380418.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860] Ноутбук Dell Vostro 3520 Black (N0994PVNB3520UA_W11P) [611860]](/content/images/39/384x390l80mc0/23073271001785.jpg)