|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | WVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Linux |
| Версія Bluetooth | є |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Вага | 1,66 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Vostro |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358.5х235.6х19 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 36 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU)
Немає в наявності
Код товару: 605482
22 935 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Dell Vostro 3530 - ідеальний вибір для будь-якого професіонала, який хоче працювати комфортно, швидко та ефективно. Цей 15.6-дюймовий ноутбук оснащений якісним дисплеєм з яскравими і точними кольорами, а вбудована технологія антивідблиску гарантує чітке зображення навіть при роботі в яскраво освітлених приміщеннях. Крім того, екран має надзвичайно тонку тристоронню рамку, що надає ноутбуку сучасного та стильного вигляду.
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/390x390l80mc0/80446355199185.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/633x390l80mc0/15736339057924.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/626x390l80mc0/31258577265802.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/576x390l80mc0/65772630242750.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/536x390l80mc0/32031072206856.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/384x390l80mc0/81608494637622.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/386x390l80mc0/38971070301541.jpg)
![Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482] Ноутбук Dell Vostro 3530 Black (N0095PVNB3530UA_UBU) [605482]](/content/images/27/585x390l80mc0/14074400121512.jpg)