|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | Європейська збірка |
| Тип ноутбуку | ноутбук |
| Призначення | ігровий |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | 13420H |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальна оперативна пам'ять (RAM) | 64 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Графічна пам'ять | 4 ГБ |
| Відеокарта | 2050 |
| Операційна система | DOS |
| Модуль Wi-Fi | WiFi 6E |
| Вага | 1.99 |
| Висота | 0.00 |
| Глибина | 0.00 |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Ширина | 0. |
| USB 2.0 | 1 шт |
| USB 3.2 Type C | 2 шт |
| Блок живлення | Full Range AC adapter, AC in 100~240V, 50~60Hz, DC output 20V/ 6A, 180W |
| Габарити | 22.7x359.5x238 |
| Додаткові параметри | Європейська збірка |
| Енергетична ємність батареї | 53.35 Вт/год |
| Роз'єми і порти введення-виведення | Kensington lock slot, Gigabit Lan, 1 x Microphone jack, 1 x Mini Display port 1.4, 1 x HDMI output port (with HDCP), 2 x USB 3.2 Gen 2 port (Type C), 1 x 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Microphone), 1 x USB 2.0 (Type A), 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type A) |
| Тип графічної пам'яті | VRAM |
| Тип клавіатури | Multi languages Multi-Color illuminated full size keyboard with numeric pad |
| Мультимедіа | microSD-card, 1.0M HD video camera, Sound Blaster Studio |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.60 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Dream Machines RG2050-15 15.6FHD IPS, Intel i5-13420H, 32GB, F1TB, NVD2050-4, DOS, чорний (RG2050-15UA21)
Немає в наявності
Код товару: 10054
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Це машина переможця. Дозвольте собі гру високої якості при повній деталізації та гладкості геймплею. Потужні відеокарти, процесори та унікальні рішення для охолодження. Все це знайдете у ноутбуках Dream Machines!