|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 3,6 - 4,9 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX5070 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 2,2 кг |
| Висота | 22.99 мм |
| Глибина | 262.5 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Gaming |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 76 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 358.3х262.5х19.45 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6Е (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | метал |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD)
Немає в наявності
Код товару: 607467
92 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбуки GIGABYTE GAMING A16 — яскраві представники нового покоління мобільних платформ, у яких вдало поєднуються оригінальний дизайн, висока функціональність і сучасні технології, що відповідають потребам користувачів із різними запитами. Технологія Dolby Atmos Dolby Atmos відкриває нові можливості для персонального кінотеатру, забезпечуючи повне занурення в атмосферу об’ємного звуку. У контексті певної гри або сценарію відтворення відео чи аудіо Dolby Atmos формує просторове звучання, а звукові ефекти набувають небаченої раніше реалістичності. Завдяки об'єктно-орієнтованому підходу до створення аудіоконтенту та його адаптації до конкретного звукового середовища, слухач може чітко розрізнити кожну ноту, шепіт чи звуковий ефект — саме так, як це було задумано авторами. Створені для перемог Ігрові ноутбуки GIGABYTE серії GAMING A16 в оригінальному стильному корпусі, з досконалою клавіатурою та особливим механізмом кріплення екрана здатні докорінно змінити уявлення про сучасну мобільну платформу. Універсальний шарнір з кутом розкриття 180° дозволяє легко адаптувати положення екрана відносно корпусу залежно від сценарію використання. Завдяки збільшеній на 106% площі клавіш та функції Super Silent у складі клавіатури Golden Curve, забезпечується чітке та впевнене натискання з мінімальним рівнем шуму. Сталевий чорний корпус втілює міцність і надійність. Ноутбуки GAMING A16 — яскравий приклад ідеального поєднання функціональності та естетики, що робить їх ідеальною мобільною платформою для шанувальників сучасних комп’ютерних відеоігор. Інтелектуальна система охолодження Фірмову систему охолодження WINDFORCE в ігровому ноутбуці GIGABYTE GAMING A16 вирізняє оригінальна схема розподілу повітряних потоків 3D VortX, яка забезпечує ефективне відведення тепла за допомогою двох турбінних вентиляторів. Концепція Icy Touch передбачає превентивне охолодження ключових зон, що дозволяє підтримувати стабільний температурний режим і створює комфортні умови для управління ігровим процесом. Завдяки додатковій вентиляційній решітці на тильній стороні корпусу ноутбука підтримується оптимальна температура процесора та стабільна робота системи навіть за високих навантажень. Усе необхідне — під рукою Ігрові ноутбуки GIGABYTE GAMING A16 здатні працювати більше 12 годин в автономному режимі та оснащені вражаючим набором комунікаційних портів. Зручні пристрої введення та сучасний модуль бездротового зв’язку інтегровані в конструкцію ноутбука з метою підвищення продуктивності роботи — з урахуванням необхідної потужності та швидкої взаємодії з периферійними пристроями.
![Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467] Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467]](/content/images/43/390x390l80mc0/87128858384805.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467] Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467]](/content/images/43/390x390l80mc0/98048913302978.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467] Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467]](/content/images/43/390x390l80mc0/64535672806124.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467] Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467]](/content/images/43/390x390l80mc0/13356503526121.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467] Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467]](/content/images/43/390x390l80mc0/69929224931044.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467] Ноутбук Gigabyte Gaming A16 Black Steel (CWHI3UA864SD) [607467]](/content/images/43/390x390l80mc0/64454063848641.jpg)