|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрана | 165 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,0 - 5,0 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Виробник GPU | NVidia |
| Графічна пам'ять | 8 ГБ |
| Відеокарта | GeForce RTX5060 |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 2.0, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,9 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | Aero |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 76 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 355х250.7х19.99 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB 4.0, шт. | 1 |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH)
Немає в наявності
Код товару: 605519
72 685 грн
72 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GIGABYTE AERO X16 - універсальний ноутбук для будь-яких завдань. В його основі – найновіший процесор AMD Ryzen AI 300 Series з найкращою у своєму класі продуктивністю CPU та NPU для ефективної роботи. Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 50 Series забезпечує потужну графіку та прискорення на базі ІІ для ігор та творчих завдань. GiMATE – новий ІІ-агент від GIGABYTE – надає широкий набір інтелектуальних функцій, адаптованих під ваші завдання. При товщині всього 16,7 мм та вазі 1,9 кг ноутбук GIGABYTE AERO X16 ідеально підходить для ігор, роботи та розваг у дорозі.
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/57185904140979.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/36823596801316.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/14800791784520.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/86640607003537.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/98339763130895.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/95581889416550.jpg)
![Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519] Ноутбук Gigabyte Aero X16 EG61H Space Gray (1VH93UAC94AH) [605519]](/content/images/34/390x390l80mc0/52177840215149.jpg)