|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,59 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 15 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA)
Немає в наявності
Код товару: 605460
14 489 грн
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP Laptop 15 працює на основі надійного процесора AMD Ryzen. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Швидка оперативна пам’ять LPDDR5 та високопродуктивний твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу в багатозадачному режимі – завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди. Вбудована HD True Vision веб-камера з мікрофоном із шумозаглушенням робить ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук. З антибліковим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір. Безшумна клавіатура з українською розкладкою та цифровим блоком сприятиме швидкому та зручному наброу тексту. Ноутбук оснащений двома портами USB-A, портами HDMI та USB Type-C – підключайте до нього усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з’єднання з мережею та іншими пристроями та здійснювати швидкий обмін даними. З ноутбуком HP Laptop 15 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 10,5 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
![Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA) [605460] Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA) [605460]](/content/images/24/390x390l80mc0/68165566905077.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA) [605460] Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA) [605460]](/content/images/24/390x390l80mc0/79662537097308.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA) [605460] Ноутбук HP 15-fc0080ua Black (B4LV2EA) [605460]](/content/images/24/390x390l80mc0/20540516193456.jpg)