|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 3,7 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1.59 кг |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | HP 15 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 8 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | Камера HP True Vision 720p HD із технологією зменшення часового шуму й вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Pentium N200 (3.7 ГГц) |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.0. USB Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 12-е покоління |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA)
Немає в наявності
Код товару: 727811
20 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP 15 - стильний ноутбук, який приверне увагу зовнішнім виглядом і стане надійним помічником завдяки потужній начинці.
Швидкий і надійний
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів і високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань і фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel, місткою оперативною пам'яттю та SSD-накопичувачем. З їхньою допомогою ноутбук легко впорається з опрацюванням великої кількості даних, запуском енергоємних додатків і розробкою проєктів.
Широкі можливості підключення
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дасть змогу швидко здійснювати запис і передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для під'єднання проекторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням із мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Швидкий і надійний
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів і високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань і фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel, місткою оперативною пам'яттю та SSD-накопичувачем. З їхньою допомогою ноутбук легко впорається з опрацюванням великої кількості даних, запуском енергоємних додатків і розробкою проєктів.
Широкі можливості підключення
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дасть змогу швидко здійснювати запис і передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для під'єднання проекторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням із мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/93181579153774.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/18255573217231.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/75223451908538.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/26653530377044.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/31670064264903.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/65920042446409.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811] Ноутбук HP 15-fd0163ua (C79MNEA) [727811]](/content/images/48/390x390l80mc0/50603501157518.jpg)