|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,08 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 257.8 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 17 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x USB Type-C port, 1 headphone/microphone combo, 1 HDMI 1.4b, 2 USB Type-A (5 Gbps data transfer rate), 1 зарядний порт |
| Тип клавіатури | Full-size keyboard with numeric pad |
| Мультимедіа | web-камера |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.00 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA)
Немає в наявності
Код товару: 605440
24 614 грн
25 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP Laptop 17 працює на основі надійного десятиядерного процесора Intel Core. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Швидка оперативна пам’ять та високопродуктивний твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу в багатозадачному режимі – завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди. Вбудована True Vision HD веб-камера з мікрофоном із шумозаглушенням робить ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук. Технологія Flicker-free захистить ваш зір від шкідливого для очей мерехтіння, а з антибліковим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір. Безшумна клавіатура з українською розкладкою та цифровим блоком сприятиме швидкому та зручному набору тексту. Ноутбук оснащений двома портами USB-A, портами HDMI та USB Type-C – підключайте до нього усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з’єднання з мережею та іншими пристроями та здійснювати швидкий обмін даними. З ноутбуком HP Laptop 17 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 10 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
![Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440] Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440]](/content/images/9/390x390l80mc0/70358769606025.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440] Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440]](/content/images/9/390x390l80mc0/60752181268791.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440] Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440]](/content/images/9/468x390l80mc0/42205975778269.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440] Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440]](/content/images/9/511x390l80mc0/63114337802625.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440] Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440]](/content/images/9/870x87l80mc0/14389201868468.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440] Ноутбук HP 17-cn4007ua Black (B23C6EA) [605440]](/content/images/9/870x88l80mc0/65138739701153.jpg)