|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 2,8 - 4,3 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,07 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 17 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 AC smart pin, 1 HDMI 1.4b, 2 USB Type-A (5 Gbps data transfer rate), 1 комбінований роз'єм для навушників/мікрофона, 1 порт USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с |
| Тип клавіатури | Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком |
| Мультимедіа | HP True Vision 720p HD Camera with TNR and integrated dual array-digital microphones |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.30 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 17-cp2039ua Silver (CS8E3EA)
Немає в наявності
Код товару: 616355
30 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP Laptop 17 працює на основі надійного процесора AMD. Швидка оперативна пам'ять та твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу у багатозадачному режимі. Вбудована True Vision HD веб-камера з мікрофоном з шумопоглинанням робить ноутбук чудовим варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран із матрицею IPS відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук. Технологія Flicker-free захистить ваш зір від шкідливого для очей мерехтіння, а з покриттям антивідблиску ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу надають витонченості дизайну та економлять корисний простір. Безшумна клавіатура з українською розкладкою та цифровим блоком призведе до швидкого та зручного набору тексту. Ноутбук оснащений двома портами USB-A, портами HDMI та USB Type-C – підключайте всі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з'єднання з мережею та іншими пристроями та швидко обмінюватись даними. З ноутбуком HP Laptop 17 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і за його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 8 годин автономної роботи. Функція швидкого заряджання дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.