|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | споживчі |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,07 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 257.8 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 17 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 10 |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 headphone/microphone combo, 1 AC smart pin, 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1 HDMI 1.4b, 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate |
| Тип клавіатури | Full-size keyboard with numeric pad |
| Мультимедіа | HP True Vision 720p HD Camera with TNR and integrated dual array-digital microphones |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 1.4b. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA)
Немає в наявності
Код товару: 618532
33 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комфорт завдяки інноваційному підйомному механізму 17.3-дюймовий екран із технологією без мерехтіння забезпечує чітке та приємне для очей зображення, а спеціальний підйомний механізм піднімає клавіатуру, створюючи більш зручне положення для рук під час друку. Потужність для всіх ваших завдань Ноутбук оснащений продуктивним процесором AMD, який легко справляється з багатозадачністю. Швидкісний Wi-Fi та просторий накопичувач гарантують стабільну роботу в будь-яких умовах. Зарядка без затримок — робота без перерв Розширена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge роблять щоденну роботу ще комфортнішою й ефективнішою. AMD Ryzen — продуктивність нового покоління Насолоджуйтеся надзвичайною швидкістю й ефективністю завдяки революційній архітектурі процесора та графіці Vega, яка впорається навіть із найвибагливішими задачами. До того ж автономна робота батареї приємно здивує своєю тривалістю. Графіка AMD Radeon — висока якість у будь-якому сценарії Граєте, переглядаєте відео чи працюєте — дискретна графіка AMD забезпечує стабільну продуктивність і яскраву візуалізацію. Екран без мерехтіння — турбота про ваш зір Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість постійним струмом, а не мерехтінням підсвітки, зображення на екрані стає більш стабільним і комфортним для очей, навіть під час тривалої роботи.
![Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532] Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532]](/content/images/2/390x390l80mc0/99205620688485.jpg)
![Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532] Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532]](/content/images/2/459x390l80mc0/54663722126209.jpg)
![Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532] Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532]](/content/images/2/520x390l80mc0/89041703466801.jpg)
![Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532] Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532]](/content/images/2/390x390l80mc0/39499938749659.jpg)
![Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532] Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532]](/content/images/2/520x390l80mc0/93293478339417.jpg)
![Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532] Ноутбук HP 17-cp3019ua Silver (CS8E6EA) [618532]](/content/images/2/520x390l80mc0/77546460531837.jpg)