|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | сканер відбитків пальців |
| Лінійка | HP 240R G9 |
| Модель | HP 240R G9 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 x USB Type-C (USB 3.2 Gen 2), 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x HDMI 1.4, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,47 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 225.9 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 240 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 324х226х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET)
Немає в наявності
Код товару: 612755
17 976 грн
18 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Бюджетний ноутбук HP 240 G9 корпоративного рівня з тонким, легким корпусом і широким дисплеєм діагоналлю 35,56 см (14 дюймів) надає вам значну потужність і функції забезпечення продуктивності. Тонкий і легкий ноутбук HP 240 із великим співвідношенням між екраном та корпусом ідеально підходить для мобільного способу життя. Створений для роботи, готовий до розваг Завдяки потужному процесору Intel, швидкій оперативній пам’яті й місткому накопичувачу ви зможете виконувати будь-які проєкти. Нехай вас бачать і чують чітко Завдяки HD-камері та функції шумозниження на основі ШІ з використанням двонаправлених мікрофонів ваше співробітництво буде ефективним. Захист найважливіших даних Вбудований захисний мікрочип Trusted Platform Module (TPM) забезпечує шифрування інформації, електронної пошти й облікових даних за допомогою апаратних криптографічних ключів. Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням.
![Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755] Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755]](/content/images/42/390x390l80mc0/97131389746935.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755] Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755]](/content/images/42/520x390l80mc0/20576816733731.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755] Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755]](/content/images/42/520x390l80mc0/75952253012081.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755] Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755]](/content/images/42/520x390l80mc0/39153469792232.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755] Ноутбук HP 240R G9 Dark Ash Silver (AD1Y1ET) [612755]](/content/images/42/520x390l80mc0/72796910988347.jpg)