|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Лінійка | HP 240R G9 |
| Модель | HP 240R G9 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 x USB Type-C (USB 3.2 Gen 2), 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 x HDMI 1.4, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону |
| Вага | 1.47 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 226 мм |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP 240 |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 32 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HD 720p |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Менше 1.5 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth. Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2. LAN (RJ-45). USB 3.2 Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT)
Немає в наявності
Код товару: 306334
23 181 грн
23 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Для роботи та навчання
HP 240R G9 — це надійний ноутбук, створений для щоденних задач: роботи з документами, онлайн-навчання, вебсерфінгу та мультимедіа. Він поєднує практичність, продуктивність і зручність у використанні.
Якісний дисплей
14-дюймовий екран із роздільною здатністю Full HD (1920×1080) забезпечує чітке та деталізоване зображення. Матове покриття зменшує відблиски, що робить роботу комфортною навіть при яскравому освітленні.
Продуктивність на кожен день
Ноутбук оснащений процесором Intel Core i3-1315U із частотою до 4.5 ГГц, який забезпечує стабільну роботу в повсякденних сценаріях.
8 ГБ оперативної пам’яті дозволяють комфортно працювати в багатозадачному режимі, а SSD на 512 ГБ гарантує швидкий запуск системи та програм.
Сучасні підключення
Підтримка Wi-Fi та Bluetooth забезпечує швидке бездротове підключення до інтернету та аксесуарів, що особливо зручно для мобільного використання.
Легкий і портативний
З вагою лише 1.47 кг HP 240R G9 легко брати із собою — на роботу, навчання чи в подорож. Компактний корпус і стриманий сірий колір роблять його універсальним вибором.
HP 240R G9 — це надійний ноутбук, створений для щоденних задач: роботи з документами, онлайн-навчання, вебсерфінгу та мультимедіа. Він поєднує практичність, продуктивність і зручність у використанні.
Якісний дисплей
14-дюймовий екран із роздільною здатністю Full HD (1920×1080) забезпечує чітке та деталізоване зображення. Матове покриття зменшує відблиски, що робить роботу комфортною навіть при яскравому освітленні.
Продуктивність на кожен день
Ноутбук оснащений процесором Intel Core i3-1315U із частотою до 4.5 ГГц, який забезпечує стабільну роботу в повсякденних сценаріях.
8 ГБ оперативної пам’яті дозволяють комфортно працювати в багатозадачному режимі, а SSD на 512 ГБ гарантує швидкий запуск системи та програм.
Сучасні підключення
Підтримка Wi-Fi та Bluetooth забезпечує швидке бездротове підключення до інтернету та аксесуарів, що особливо зручно для мобільного використання.
Легкий і портативний
З вагою лише 1.47 кг HP 240R G9 легко брати із собою — на роботу, навчання чи в подорож. Компактний корпус і стриманий сірий колір роблять його універсальним вибором.
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/94274793806425.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/54234941150023.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/43515533350348.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/35107501762394.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/60269469601993.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/43141534377924.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/68826869005088.jpg)
![Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334] Ноутбук HP 240R G9 (AK9Z5AT) [306334]](/content/images/5/390x390l80mc0/48581954308194.jpg)