|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1x USB Type C, 1 headphone/microphone combo, 2 x USB Type-A, HDMI 1.4b, 1 AC power |
| Тип клавіатури | Full-size keyboard with numeric keypad |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 5.00 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250 G10 Silver (8D4M7ES)
Немає в наявності
Код товару: 612407
25 648 грн
26 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP 250-G10 - це ноутбук із 15.6-дюймовим екраном, який має роздільну здатність Full HD та IPS технологію для яскравих та чітких зображень. Його матове покриття (AG) допомагає зменшити відблиски, що робить роботу при яскравому освітленні більш комфортною. Ноутбук обладнаний процесором, який забезпечує гарну продуктивність для щоденних завдань та офісної роботи. Компактний дизайн та надійний бренд HP роблять його відмінним вибором для мобільної продуктивності.