|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP 250 G10 |
| Модель | HP 250 G10 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.00 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 USB Type-C® 5Gbps; 2 USB Type-A 5Gbps; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| Вага | 1.52 |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 250 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (1.7 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET)
Немає в наявності
Код товару: 301060
36 287 грн
37 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP 250 15.6" G10 (AD1X8ET)
Бюджетний і готовий до бізнесу ноутбук HP 250 G10 поєднує необхідну продуктивність і потужність у тонкому та легкому корпусі з великим 15,6-дюймовим екраном.
Легкий і зручний
HP 250 створений для гібридного стилю роботи — легкий, тонкий і має співвідношення екрана до корпусу 85%.
Створений для роботи, готовий до розваг
Виконуйте проєкти з легкістю завдяки потужному процесору Intel®, швидкій оперативній пам’яті та накопичувачу.
Якісне спілкування — видно й чути чітко
Співпрацюйте ефективно завдяки вбудованій камері та технології шумозаглушення на основі ШІ з подвійним мікрофоном.
Бюджетний і готовий до бізнесу ноутбук HP 250 G10 поєднує необхідну продуктивність і потужність у тонкому та легкому корпусі з великим 15,6-дюймовим екраном.
Легкий і зручний
HP 250 створений для гібридного стилю роботи — легкий, тонкий і має співвідношення екрана до корпусу 85%.
Створений для роботи, готовий до розваг
Виконуйте проєкти з легкістю завдяки потужному процесору Intel®, швидкій оперативній пам’яті та накопичувачу.
Якісне спілкування — видно й чути чітко
Співпрацюйте ефективно завдяки вбудованій камері та технології шумозаглушення на основі ШІ з подвійним мікрофоном.
![Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060] Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060]](/content/images/31/390x390l80mc0/37805138608469.png)
![Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060] Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060]](/content/images/31/390x390l80mc0/68724797450927.png)
![Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060] Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060]](/content/images/31/390x390l80mc0/41070721881533.png)
![Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060] Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060]](/content/images/31/390x390l80mc0/31491972882218.png)
![Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060] Ноутбук HP 250 G10 (AD1X8ET) [301060]](/content/images/31/390x390l80mc0/43991754014721.png)