|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1334U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-1334U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 AC power, 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1 HDMI 1.4b, 1 stereo headphone/microphone combo jack, 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate |
| Тип клавіатури | Flint Opaque Touchpad Imagepad Backlit num kypd spill-resistant KBD |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.60 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT)
Немає в наявності
Код товару: 614000
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дизайн Ноутбук HP 250 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрану до корпусу 85 відсотків. Створений для роботи та готовий до розваг Виконуйте проекти за допомогою потужного процесора Intel, швидкої пам'яті та сховища. Бути видимим і чутним із ясністю Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавленню на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів. Багатоядерний процесор Intel 13-го покоління Отримайте ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та економічності з процесором Intel Core 13-го покоління для плавного та надійного виконання безлічі робочих завдань за допомогою кількох обчислювальних ядер. Швидка та ефективна бездротова локальна мережа Портативність комп'ютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
![Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000] Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000]](/content/images/22/390x390l80mc0/95585341713591.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000] Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000]](/content/images/22/391x390l80mc0/61583258245765.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000] Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000]](/content/images/22/483x390l80mc0/93539324884792.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000] Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000]](/content/images/22/471x390l80mc0/94709416025755.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000] Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000]](/content/images/22/870x80l80mc0/70920508413184.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000] Ноутбук HP 250 G10 Silver (AL0C1AT) [614000]](/content/images/22/870x80l80mc0/22141735279917.jpg)