|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Комплектація | немає |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET)
Немає в наявності
Код товару: 605428
13 100 грн
13 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Красиво та світло Ноутбук HP 250 відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85 відсотків. Створений для роботи та готовий до розваг Виконуйте проекти за допомогою потужного процесора Intel, швидкої пам'яті та сховища. Бути видимим і чутним із ясністю Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавленню на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів. Швидка та ефективна бездротова локальна мережа Портативність комп'ютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
![Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428] Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428]](/content/images/4/390x390l80mc0/19784453487301.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428] Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428]](/content/images/4/390x390l80mc0/42310830043052.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428] Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428]](/content/images/4/482x390l80mc0/84271560282989.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428] Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428]](/content/images/4/471x390l80mc0/75268180558463.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428] Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428]](/content/images/4/800x71l80mc0/90594179781753.jpg)
![Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428] Ноутбук HP 250 G10 Dark Ash Silver (AD0U3ET) [605428]](/content/images/4/800x71l80mc0/77014763682090.jpg)