|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Лінійка | HP 250 G9 |
| Модель | HP 250 G9 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 |
| Кількість ядер CPU | 2 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 2933.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 х USB Type-C (USB 3.2 Gen 1), 2 х USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 х HDMI 1.4, комбінований роз'єм для навушників/мікрофону, 1 х Ethernet |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,74 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358х242х19.9 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET)
Немає в наявності
Код товару: 612272
12 479 грн
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 250 G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор Intel та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно виконувати будь-які задачі. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 250 G9 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Порт HDMI, USB Type-C та два USB Type-A забезпечують підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або швидкісної бездротової технології Wi-Fi. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а низька вага робить ноутбук HP 250 G9 зручним для перенесення.
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/390x390l80mc0/69916327972938.jpg)
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/601x390l80mc0/83436505039018.jpg)
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/601x390l80mc0/27996580950398.jpg)
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/800x98l80mc0/40866433901471.jpg)
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/800x73l80mc0/95936117097180.jpg)
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/800x300l80mc0/73995645473095.jpg)
![Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272] Ноутбук HP 250 G9 Dark Ash Silver (AD1X6ET) [612272]](/content/images/12/607x390l80mc0/90473534886304.jpg)