|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль. підсвічування клавіатури. українська клавіатура |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 3 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 1,2 - 4,7 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Graphics |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,74 кг |
| Висота | 14.8 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358х242х14.8 мм |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 RJ-45, 1 HDMI, 1 stereo headphone/microphone combo jack, 2× USB Type-A 5 Gbps, 1× USB Type-C 10 Гбіт/с (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Тип клавіатури | Повнорозмірна клавіатура Copilot із цифровим блоком |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.70 |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. LAN (RJ-45). HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT)
Немає в наявності
Код товару: 619885
23 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 250R G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Він працює на основі надійного процесора Intel та швидкої оперативної пам’яті, тому допоможе ефективно виконувати будь-які задачі. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 250R G9 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Порт HDMI, два порти USB-A та один USB Type-C забезпечують підключення необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проєкторів тощо. З’єднуйтесь з мережею за допомогою інтерфейсу RJ-45 або бездротової технології Wi-Fi. Ноутбук підтримує Wi-Fi 6 та усі попередні версії. Встановлюйте з’єднання з сумісним обладнаням через Bluetooth 5.4. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 250R G9 зручним для перенесення.
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885]](/content/images/12/390x390l80mc0/54241664698024.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885]](/content/images/12/390x390l80mc0/87463534411124.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885]](/content/images/12/479x390l80mc0/33723437636771.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885]](/content/images/12/475x390l80mc0/88505852073344.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (B3AG1AT) [619885]](/content/images/12/800x300l80mc0/90354256750473.jpg)