|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1,4 - 5,0 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Вільних слотів ОЗП | 1 слот |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,74 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Кардрідер | SD |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| RJ-45 | Так |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358х242х14.8 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core 5 120U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона, кардрідер SD |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 41 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 16GB (1х16GB) 3200 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT)
Немає в наявності
Код товару: 616043
32 462 грн
32 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 250 G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор Intel та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно виконувати будь-які задачі. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 250 G9 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Порт HDMI, USB Type-C та два USB Type-A забезпечують підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або швидкісної бездротової технології Wi-Fi. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а низька вага робить ноутбук HP 250 G9 зручним для перенесення.
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043]](/content/images/43/390x390l80mc0/55458154867965.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043]](/content/images/43/390x390l80mc0/19142682282550.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043]](/content/images/43/479x390l80mc0/58675770405691.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043]](/content/images/43/475x390l80mc0/81782491187055.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (C7GA7AT) [616043]](/content/images/43/800x300l80mc0/86885035276285.jpg)