|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Частота процесора | 1,3 - 4,6 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Відеокарта | Iris Xe Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,74 кг |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 250 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 358х242х14.8 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 RJ-45, 1 HDMI 1.4b, 1 stereo headphone/microphone combo jack, 1 SD card reader, 1 USB Type-C with 10 Gbps signaling rate (USB power delivery, DisplayPort 1.4), 2 USB Type-A with 5 Gbps signaling rate |
| Тип клавіатури | Jet Black Textured Touchpad Imagepad num kypd Copilot KBD |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.60 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT)
Немає в наявності
Код товару: 614752
27 657 грн
28 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 250 G9 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор Intel та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно виконувати будь-які задачі. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 250 G9 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт в роботі. Порт HDMI, USB Type-C та два USB Type-A забезпечують підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або швидкісної бездротової технології Wi-Fi. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а низька вага робить ноутбук HP 250 G9 зручним для перенесення.
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752]](/content/images/31/390x390l80mc0/72755611384127.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752]](/content/images/31/390x390l80mc0/35392314544486.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752]](/content/images/31/479x390l80mc0/15776469652527.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752]](/content/images/31/475x390l80mc0/44289335231276.jpg)
![Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752] Ноутбук HP 250R G9 Dark Ash Silver (AL0B4AT) [614752]](/content/images/31/800x300l80mc0/36522802911383.jpg)