|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сірий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | зарядка від USB |
| Лінійка | HP 250R G9 |
| Модель | HP 250R G9 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 3 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт живлення; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований стереороз'єм для навушників і мікрофо |
| Вага | 1.74 |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Кардрідер | Так |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Gigabit |
| Серія | HP 250 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 7 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720P HD camera |
| Додаткові параметри | Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT, Gigabit Ethernet |
| Процесор | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 1.4b. LAN (RJ-45). Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT)
Немає в наявності
Код товару: 305555
33 987 грн
34 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP 250R G9 (C7GA6AT) — 15,6-дюймовий ноутбук, створений для бізнесу та щоденних завдань. Легкий, продуктивний і надійний, він забезпечує потрібну потужність у стильному тонкому корпусі.
Компактний і мобільний
Тонкий корпус і великий дисплей із вузькими рамками роблять HP 250R ідеальним супутником для роботи в дорозі.
Продуктивність для будь-яких завдань
Потужний процесор Intel®, швидка оперативна пам’ять і слот для SD-карт забезпечують ефективну роботу з документами, презентаціями чи мультимедіа.
Ясна комунікація в кожній зустрічі
Вбудована HD-камера та подвійні мікрофони з шумозаглушенням на базі ШІ гарантують чіткий звук і якісне зображення під час відеодзвінків.
Сучасний бездротовий зв’язок
Підтримка Wi-Fi 6 забезпечує стабільне й швидке підключення навіть у перевантажених мережах, дозволяючи залишатися онлайн без затримок.
Надійний захист даних
Модуль TPM (Trusted Platform Module) шифрує інформацію та облікові дані, забезпечуючи додатковий рівень безпеки.
Впевненість перед камерою
HD-камера HP із підтримкою WDR допоможе виглядати професійно під час онлайн-зустрічей, навіть за складного освітлення.
Компактний і мобільний
Тонкий корпус і великий дисплей із вузькими рамками роблять HP 250R ідеальним супутником для роботи в дорозі.
Продуктивність для будь-яких завдань
Потужний процесор Intel®, швидка оперативна пам’ять і слот для SD-карт забезпечують ефективну роботу з документами, презентаціями чи мультимедіа.
Ясна комунікація в кожній зустрічі
Вбудована HD-камера та подвійні мікрофони з шумозаглушенням на базі ШІ гарантують чіткий звук і якісне зображення під час відеодзвінків.
Сучасний бездротовий зв’язок
Підтримка Wi-Fi 6 забезпечує стабільне й швидке підключення навіть у перевантажених мережах, дозволяючи залишатися онлайн без затримок.
Надійний захист даних
Модуль TPM (Trusted Platform Module) шифрує інформацію та облікові дані, забезпечуючи додатковий рівень безпеки.
Впевненість перед камерою
HD-камера HP із підтримкою WDR допоможе виглядати професійно під час онлайн-зустрічей, навіть за складного освітлення.
![Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555] Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555]](/content/images/20/459x390l80mc0/97979380996975.png)
![Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555] Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555]](/content/images/20/390x390l80mc0/38719735202503.png)
![Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555] Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555]](/content/images/20/390x390l80mc0/35325687493800.png)
![Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555] Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555]](/content/images/20/390x390l80mc0/88209456362910.png)
![Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555] Ноутбук HP 250R G9 (C7GA6AT) [305555]](/content/images/20/390x390l80mc0/74555774066163.png)