|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 255 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x HDMI 1.4, 1x USB Type-C port, 1 headphone/microphone combo, 2 x USB Type-A, 1 AC power |
| Тип клавіатури | Full-size keyboard with numeric keypad |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (7L705ET)
Немає в наявності
Код товару: 605433
24 174 грн
24 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 255 G10 - це чудове бюджетне рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор AMD Ryzen та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно реалізувати проекти різних рівнів складності. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Ноутбук HP 255 G10 оснащений повнорозмірною цифровою клавіатурою та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі. Порт HDMI, два порти USB-A та один USB Type-C забезпечують підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. З’єднання з мережею здійснюється за допомогою швидкісної бездротової технології Wi-Fi 6. Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 255 G10 зручним для перенесення.