|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP 255 G10 |
| Модель | HP 255 G10 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Athlon |
| Модель процесора | AMD Athlon 7120U |
| Кількість ядер CPU | 2 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 256 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 255 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Athlon Silver 7120U (2.4 - 3.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET)
Немає в наявності
Код товару: 612273
10 471 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Створений для бізнесу Ноутбук HP 255 G10 оснащений основними функціями, необхідними для ведення бізнесу в тонкому та легкому корпусі, який легко взяти з собою будь-куди. процесором AMD, швидкою пам'яттю та накопичувачем живлення для продуктивності, а порти, що входять до комплекту, дозволяють підключати периферійні пристрої. Приємний та легкий Ноутбук HP 255 не відстає від гібридних стилів роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню площі екрану до корпусу 85%. Бути чітко видимим та чутним Ефективно співпрацюйте з вбудованою камерою та системою шумоподавлення на основі II з мікрофонами з двома масивами. Створений для роботи та готовий до розваг Завершуйте проекти із потужним процесором AMD, швидкою пам'яттю, кард-рідером зчитувачем SD та накопичувачем для SD-карт. Швидка та ефективна бездротова локальна мережа Портативність комп'ютера та надійність швидкого підключення визначають, де ви можете працювати. Будьте найкращим віртуальним користувачем Іноді в житті тільки розмови віч-на-віч буде достатньо. Завдяки HD-камері HP з широким динамічним діапазоном (WDR), ви завжди виглядатимете нормально під час віртуальних конференцій як при яскравому, так і при недостатньому освітленні. Захист від незначних розливів Захистіть чутливу електроніку та ключові компоненти від незначних розливів за допомогою стійкої до вологи клавіатури. Тони місця для зберігання Зберігайте документи, зображення, відео та багато іншого на диску ємністю до 1 ТБ.
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/390x390l80mc0/31500756570599.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/466x390l80mc0/25018857785109.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/462x390l80mc0/13655168023921.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/454x390l80mc0/32788109621209.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/390x390l80mc0/72770795891240.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/870x322l80mc0/39891498716415.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273] Ноутбук HP 255 G10 Turbo Silver (AD1X3ET) [612273]](/content/images/7/870x322l80mc0/14135273276295.jpg)