|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7530U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора | 2,0 - 4,5 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,52 кг |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | SD |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 255 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 36 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Блок живлення | 45 Watt |
| Габарити | 360х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7530U (2.0-4.5 GHz) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x HDMI 1.4, 1x USB Type-C port, 1 headphone/microphone combo, 2 x USB Type-A, 1 AC power |
| Тип клавіатури | Flint Opaque Touchpad Imagepad num kypd spill-resistant KBD |
| Мультимедіа | 720p HD camera |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT)
Немає в наявності
Код товару: 613999
28 931 грн
29 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний та міцний ноутбук HP 255 G10 - це чудове рішення як для роботи, так і для розваг. Надійний процесор AMD Ryzen, високопродуктивна інтегрована графічна система та швидка оперативна пам’ять допоможуть ефективно реалізувати проекти різних рівнів складності. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність та захист даних. Вбудовані HD веб-камера, два стереодинаміки та двонаправлені мікрофони із шумозаглушенням роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Ноутбук HP 255 G10 оснащений безшумною клавіатурою із цифровим блоком та високоточним тачпадом, він стане не тільки вашим надійним робочим інструментом, але й забезпечить комфорт у роботі. Використовуйте порти HDMI, два USB-A та один USB Type-C для підключення усіх необхідних периферійних пристроїв, моніторів, проекторів тощо. Бездротові технологій Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.3 дозволяють здійснювати швидкий обмін даними як в мережах, так і з периферійними пристроями. Із тонкими рамками ви зможете з користю використовувати робочий простір, а легка вага робить ноутбук HP 255 G10 зручним для перенесення.
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999]](/content/images/32/390x390l80mc0/70005249081541.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999]](/content/images/32/483x390l80mc0/27712401383918.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999]](/content/images/32/481x390l80mc0/79839946387957.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999]](/content/images/32/472x390l80mc0/51407324921815.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999]](/content/images/32/870x77l80mc0/14049831463643.jpg)
![Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999] Ноутбук HP 255 G10 Dark Ash Silver (AL0B7AT) [613999]](/content/images/32/870x77l80mc0/21230109877427.jpg)