|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Темно-сірий |
|---|---|
| Призначення | для бізнесу |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | SVA |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7335U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Частота процесора | 3,0 - 4,3 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,66 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 255 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.8х236х15.7 мм |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 AC power, 1 HDMI, 1 stereo headphone/microphone combo jack, 2× USB Type-A 5 Gbps, 1× USB Type-C 10 Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge) |
| Тип клавіатури | Повнорозмірна клавіатура з цифровою клавішею TP Imagepad |
| Мультимедіа | HP True Vision 720p HD camera with TNR |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.30 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT)
Немає в наявності
Код товару: 616903
29 910 грн
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP 255R 15,6-дюймовий бюджетний ноутбук G10 для бізнесу має потужність і продуктивність, тонкий і легкий корпус, а також надійний процесор AMD. Оновлена потужність сучасного ноутбука Спробуйте ноутбук для щоденного використання та роботи будь-де з потужним процесором AMD та необхідними інструментами для бізнесу. Перевірено на надійність та довговічність Ноутбук HP 255R проходить випробування MIL-STD, щоб запевнитися, що він відповідає стандартам HP щодо довговічності або перевищує їх. Enhanced Sign-in Security (ESS) Забезпечте захист даних і зменште ризик злому та спуфінгових атак за допомогою технології ESS для біометричної автентифікації. Швидкий та ефективний бездротовий зв’язок Портативність ПК та стабільність швидкісного з’єднання з мережею — ось, що визначає вашу мобільність. Завдяки стандарту Wi-Fi 6, що підтримує гігабітні швидкості, ваше бездротове з’єднання з мережею буде швидким і безперебійним навіть у мережах із високим навантаженням. Почувайтеся себе впевнено у віртуальному світі Іноді вирішити питання може лише розмова віч-на-віч. Завдяки камері HP HD з широким динамічним діапазоном (WDR) ви завжди виглядатимете якнайкраще під час віртуальних конференцій за будь-якого освітлення.
![Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903] Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903]](/content/images/43/390x390l80mc0/40161866949657.jpg)
![Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903] Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903]](/content/images/43/483x390l80mc0/51141144151045.jpg)
![Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903] Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903]](/content/images/43/482x390l80mc0/31712939977297.jpg)
![Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903] Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903]](/content/images/43/471x390l80mc0/24768530693484.jpg)
![Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903] Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903]](/content/images/43/870x300l80mc0/96381944720592.jpg)
![Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903] Ноутбук HP 255R G10 Dark Ash Silver (C68VKAT) [616903]](/content/images/43/870x300l80mc0/85261319707779.jpg)