|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Blue |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 1,4 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, 4 стереодинаміки, Аудіо від Poly Studio, NFC |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 6 елементів, 68 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32GB 8533 MT/s |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1)
Немає в наявності
Код товару: 403678
77 751 грн
83 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP EliteBook X G1i (B5RC3AV_V1) 14" 2.5K IPS LBL (2560x1600), 400n
U7258V (3.7-4.8)
32Gb
SSD1Tb
Arc Graphics
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
BATT ER 6C Long Life 68Whr FstCrg
DOS
1.18 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
U7258V (3.7-4.8)
32Gb
SSD1Tb
Arc Graphics
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
BATT ER 6C Long Life 68Whr FstCrg
DOS
1.18 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678]](/content/images/31/470x390l80mc0/83054817511962.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678]](/content/images/31/474x390l80mc0/38226989644538.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678]](/content/images/31/474x390l80mc0/80579119125544.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678]](/content/images/31/470x390l80mc0/69957906251509.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678]](/content/images/31/549x390l80mc0/76392934058118.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RC3AV_V1) [403678]](/content/images/31/870x220l80mc0/87159137725089.jpg)