|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Діагональ екрану | 14" |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Операційна система | DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Так |
| Вага | 1,18 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| RJ-45 | Ні |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, 4 стереодинаміки, Аудіо від Poly Studio, NFC |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 6 елементів, 68 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32GB 8533 MT/s (onboard) |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2)
Немає в наявності
Код товару: 404361
91 986 грн
97 955 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP EliteBook X G1i (B5RB8AV_V2) 14" 2.5K IPS LBL (2560x1600), 400n
U5228V (3.5-4.5)
32Gb
SSD1Tb
Arc Graphics
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
BATT ER 6C Long Life 68Whr FstCrg
DOS
1.18 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
U5228V (3.5-4.5)
32Gb
SSD1Tb
Arc Graphics
Сенсор відбитків пальців
Підсвітка клавіатури
NFC
BATT ER 6C Long Life 68Whr FstCrg
DOS
1.18 кг (Вага залежить від конфігурації)
Синій (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361]](/content/images/32/470x390l80mc0/52804230666581.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361]](/content/images/32/474x390l80mc0/12110198558677.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361]](/content/images/32/474x390l80mc0/18787854820730.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361]](/content/images/32/470x390l80mc0/69978989926667.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361]](/content/images/32/549x390l80mc0/18024828354536.jpg)
![Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361] Ноутбук HP EliteBook X G1i 14" 2.5K IPS,400n/U5-228V (4.5)/32Gb/SSD1Tb/Arc Graphics/FPS/Підсв/DOS/Синій (B5RB8AV_V2) [404361]](/content/images/32/870x220l80mc0/20428257334746.jpg)