|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підсвічування клавіатури |
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | Laptop 15-fc0055ua |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 5500.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,6 кг |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Кількість осередків у батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 15 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Безпека | Сканер відбитків пальців (fingerprint) |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Енергетична ємність батареї | 41 Вт·год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 headphone/microphone combo, 1 AC smart pin, 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate, 1 HDMI 1.4b, 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate |
| Мультимедіа | HP True Vision 720p HD camera with TNR and integrated dual array digital microphones |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальна частота процесора | 4.50 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA)
Немає в наявності
Код товару: 611201
28 750 грн
28 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision та мікрофонам з приглушенням фонового шуму. Ваша запорука продуктивності на цілий день Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій ємності сховища та швидкому бездротовому з’єднанню. Екологічна і перспективна конструкція Продуманий дизайн, містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold та сертифікат ENERGY STAR Графічне ядро AMD Radeon Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео. Без мерехтіння Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість, регулюючи постійний струм, а не циклічний режим підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для забезпечення максимально комфортного перегляду.
![Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201] Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201]](/content/images/30/390x390l80mc0/80281539632988.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201] Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201]](/content/images/30/390x390l80mc0/72537433843968.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201] Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201]](/content/images/30/390x390l80mc0/15651904645386.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201] Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201]](/content/images/30/390x390l80mc0/89977333799450.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201] Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201]](/content/images/30/390x390l80mc0/43384947342296.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201] Ноутбук HP 15-fc0055ua Blue (9H8T5EA) [611201]](/content/images/30/390x390l80mc0/14854698294497.jpg)