|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 15-fc0269ua |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7730U Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Вага | 1.59 |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 15 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 10 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 720p |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA)
Немає в наявності
Код товару: 304533
27 071 грн
28 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA)
Комп’ютери, створені з турботою про довкілля.
Ноутбуки HP об’єднують передові технології, потужну продуктивність і надійність, допомагаючи перетворити ваші завдання на досягнення.
Завжди на зв'язку – за вашими правилами
Забезпечте чіткий звук і якісне зображення завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із технологією шумозаглушення.
Продуктивність, що тримається весь день
Надійний процесор AMD, тривала автономна робота, просторе сховище та стабільне швидкісне підключення допоможуть вам залишатися ефективними без перерв.
Відповідальний вибір для майбутнього
Ноутбук має екологічно свідомий дизайн із використанням переробленого пластику, а також сертифікати EPEAT® Gold та ENERGY STAR®, що підтверджують його енергоефективність.
Комп’ютери, створені з турботою про довкілля.
Ноутбуки HP об’єднують передові технології, потужну продуктивність і надійність, допомагаючи перетворити ваші завдання на досягнення.
Завжди на зв'язку – за вашими правилами
Забезпечте чіткий звук і якісне зображення завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із технологією шумозаглушення.
Продуктивність, що тримається весь день
Надійний процесор AMD, тривала автономна робота, просторе сховище та стабільне швидкісне підключення допоможуть вам залишатися ефективними без перерв.
Відповідальний вибір для майбутнього
Ноутбук має екологічно свідомий дизайн із використанням переробленого пластику, а також сертифікати EPEAT® Gold та ENERGY STAR®, що підтверджують його енергоефективність.
![Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533] Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533]](/content/images/3/390x390l80mc0/60225534078119.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533] Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533]](/content/images/3/390x390l80mc0/69024342612835.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533] Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533]](/content/images/3/390x390l80mc0/41494223661371.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533] Ноутбук HP Laptop 15-fc0269ua (C78SKEA) [304533]](/content/images/3/390x390l80mc0/20663185568720.png)