|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 15-fc0323ua |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | AMD |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 2,8 - 4,3 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеокарта | Radeon Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,59 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 15 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA)
Немає в наявності
Код товару: 619484
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зустрічайте комп’ютери, які легко проходять перевірку навколишнім середовищем. Комп’ютери HP створено на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань. Залишайтеся на зв’язку на ваших умовах Вас будуть чітко бачити й чути завдяки камері HP True Vision та мікрофонам з приглушенням фонового шуму. Ваша запорука продуктивності на цілий день Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій ємності сховища та швидкому бездротовому з’єднанню. Екологічна і перспективна конструкція Продуманий дизайн, містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold та сертифікат ENERGY STAR. Потужний і тонкий ноутбук, що впорається з повсякденними задачами. Процесор AMD Ryzen Ви будете вражені продуктивністю цього дійсно потужного ноутбука. Нова революційна архітектура забезпечує ефективну обробку даних у кілька потоків, відеокарта Vega не боїться навіть дуже ресурсомісткої графіки, а батарея надзвичайно довго працює в автономному режимі. Графічне ядро AMD Radeon Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео. Дисплей Full HD 2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому. Flicker-free Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
![Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484] Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484]](/content/images/49/483x390l80mc0/92138331549785.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484] Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484]](/content/images/49/483x390l80mc0/16057961770088.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484] Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484]](/content/images/49/472x390l80mc0/61634941325775.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484] Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484]](/content/images/49/870x279l80mc0/33469562231622.jpg)
![Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484] Ноутбук HP 15-fc0323ua Silver (D16G0EA) [619484]](/content/images/49/390x390l80mc0/26330431081749.jpg)