|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | Laptop 15-fd0030ua |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel |
| Модель процесора | Intel Processor N200 |
| Кількість ядер CPU | 4 |
| Частота процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | UHD Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,59 кг |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 15 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | 0,92 МП |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Pentium N200 (3.7 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | Ні |
| Підтримка Thunderbolt | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA)
Немає в наявності
Код товару: 613132
13 017 грн
13 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Створено, щоб ви завжди були на зв’язку Створено для співпраці завдяки камері з технологією HP True Vision 4 зі шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та вдосконаленою функцією шумозаглушення. Зустрічайте кожен день у всеозброєнні Надійний процесор Intel, велика місткість накопичувача, швидке з’єднання та великий обсяг пам’яті допоможуть вам зустріти будь-який день та бути готовим до всього. Продуктивність зі швидкістю життя Цей пристрій має сертифікацію EPEAT Gold та сертифікацію ENERGY STAR 6 та гарантує чітку якість зображення на 15,6-дюймовому дисплеї. Процесор Intel Core Ефективність і графіка, на які ви заслуговуєте, завдяки процесорам Intel за доступну ціну дозволять бути на зв’язку, вчитися і грати будь-де. Без мерехтіння Завдяки технології DC Dimming, яка контролює яскравість, регулюючи постійний струм, а не циклічний режим підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для забезпечення максимально комфортного перегляду. Антивідблискове покриття Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.
![Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132] Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132]](/content/images/37/390x390l80mc0/31618658211803.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132] Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132]](/content/images/37/390x390l80mc0/94879395826231.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132] Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132]](/content/images/37/390x390l80mc0/45142166317326.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132] Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132]](/content/images/37/466x390l80mc0/11137254960754.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132] Ноутбук HP 15-fd0030ua Silver (9H8P4EA) [613132]](/content/images/37/800x271l80mc0/33635505871087.jpg)