|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Особливості ноутбука | українська клавіатура |
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 15-fd0171ua |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U |
| Кількість ядер CPU | 6 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® UHD Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Вага | 1.59 кг |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 15 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 8 |
| Ширина | 35 |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера HP True Vision 720p HD із технологією зменшення часового шуму й вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Додаткові параметри | вбудований мікрофон. стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.0. USB Type-C. HDMI. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA)
Немає в наявності
Код товару: 718776
25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP 15 - стильний ноутбук, який приверне увагу зовнішнім виглядом і стане надійним помічником завдяки потужній начинці.
Швидкий і надійний
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів і високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань і фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel, місткою оперативною пам'яттю та SSD-накопичувачем. З їхньою допомогою ноутбук легко впорається з опрацюванням великої кількості даних, запуском енергоємних додатків і розробкою проєктів.
Широкі можливості підключення
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дасть змогу швидко здійснювати запис і передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для під'єднання проекторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням із мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Швидкий і надійний
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів і високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань і фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel, місткою оперативною пам'яттю та SSD-накопичувачем. З їхньою допомогою ноутбук легко впорається з опрацюванням великої кількості даних, запуском енергоємних додатків і розробкою проєктів.
Широкі можливості підключення
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дасть змогу швидко здійснювати запис і передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для під'єднання проекторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням із мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/51769246644995.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/83832403929571.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/85493871409360.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/99472169595117.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/16808696554422.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/60924095740007.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776] Ноутбук HP 15-fd0171ua (C79MREA) [718776]](/content/images/25/390x390l80mc0/85871260660325.jpg)