|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Білий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 15-fd1147ua |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1,4 - 5,0 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 1,59 кг |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 15 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 359.8х236х18.6 мм |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA)
Немає в наявності
Код товару: 618893
31 987 грн
31 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Laptop 15 Ноутбук, який відповідає сучасним екологічним стандартам і створений для впевненого виконання щоденних завдань. Технології HP забезпечують надійність, продуктивність і потужність, завдяки яким список справ швидко перетворюється на список досягнень. Завжди на зв’язку — для роботи й спілкування Будьте готові до спільної роботи з вебкамерою HP True Vision, оснащеною шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та системою придушення шуму для чіткого звучання в будь-яких умовах. Готовий до викликів кожного дня Процесор Intel, просторий накопичувач, висока швидкість з’єднання та великий обсяг оперативної пам’яті — усе, що потрібно для роботи, навчання чи розваг без затримок. Потужність і відповідальність Сертифікати EPEAT Gold та ENERGY STAR підтверджують енергоефективність пристрою, а 15,6-дюймовий дисплей забезпечує якісне зображення — для комфортної роботи та перегляду контенту.
![Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893] Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893]](/content/images/34/390x390l80mc0/58229543217538.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893] Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893]](/content/images/34/459x390l80mc0/56106928079155.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893] Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893]](/content/images/34/459x390l80mc0/69663661126875.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893] Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893]](/content/images/34/459x390l80mc0/21305967808901.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893] Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893]](/content/images/34/390x390l80mc0/84013337512787.jpg)
![Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893] Ноутбук HP 15-fd1147ua White (C79XJEA) [618893]](/content/images/34/390x390l80mc0/31483952066512.jpg)