|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 15-fd1151ua |
| Призначення | Бюджетний, Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Вага | 1.59 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HP True Vision 1080p FHD |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA)
Немає в наявності
Код товару: 304909
43 628 грн
46 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA)
Ноутбук, який відповідає сучасним екологічним стандартам і створений для впевненого виконання щоденних завдань. Технології HP забезпечують надійність, продуктивність і потужність, завдяки яким список справ швидко перетворюється на список досягнень.
Завжди на зв’язку — для роботи й спілкування
Будьте готові до спільної роботи з вебкамерою HP True Vision, оснащеною шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та системою придушення шуму для чіткого звучання в будь-яких умовах.
Готовий до викликів кожного дня
Процесор Intel®, просторий накопичувач, висока швидкість з’єднання та великий обсяг оперативної пам’яті — усе, що потрібно для роботи, навчання чи розваг без затримок.
Потужність і відповідальність
Сертифікати EPEAT® Gold та ENERGY STAR® підтверджують енергоефективність пристрою, а 15,6-дюймовий дисплей забезпечує якісне зображення — для комфортної роботи та перегляду контенту.
Ноутбук, який відповідає сучасним екологічним стандартам і створений для впевненого виконання щоденних завдань. Технології HP забезпечують надійність, продуктивність і потужність, завдяки яким список справ швидко перетворюється на список досягнень.
Завжди на зв’язку — для роботи й спілкування
Будьте готові до спільної роботи з вебкамерою HP True Vision, оснащеною шторкою конфіденційності, подвійними мікрофонами та системою придушення шуму для чіткого звучання в будь-яких умовах.
Готовий до викликів кожного дня
Процесор Intel®, просторий накопичувач, висока швидкість з’єднання та великий обсяг оперативної пам’яті — усе, що потрібно для роботи, навчання чи розваг без затримок.
Потужність і відповідальність
Сертифікати EPEAT® Gold та ENERGY STAR® підтверджують енергоефективність пристрою, а 15,6-дюймовий дисплей забезпечує якісне зображення — для комфортної роботи та перегляду контенту.
![Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909] Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909]](/content/images/32/390x390l80mc0/68180766064138.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909] Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909]](/content/images/32/390x390l80mc0/78518317420360.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909] Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909]](/content/images/32/390x390l80mc0/32667822228278.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909] Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909]](/content/images/32/390x390l80mc0/29438516738589.png)
![Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909] Ноутбук HP Laptop 15-fd1151ua (C79XLEA) [304909]](/content/images/32/390x390l80mc0/30838765185275.png)