|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | Laptop 17-cn3035ua |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-1355U Processor 1.7 GHz (12MB Cache, up to 5.00 GHz, 10 cores, 12 Threads) |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Вага | 2.08 |
| Висота | 20.6 мм |
| Глибина | 257.8 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 17 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HP True Vision 720p HD |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core i7-1355U (1.7 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA)
Немає в наявності
Код товару: 301092
33 795 грн
35 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Енергія на цілий день з процесором Intel®
Забезпечте собі безперебійну роботу завдяки потужному процесору Intel®, швидкісному Wi-Fi та місткому сховищу — для комфортної багатозадачності впродовж усього дня.
Комфорт у кожній деталі
Збільшена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge створені для того, щоб ви могли легко перемикатися між роботою, відпочинком і творчістю без зайвого клопоту.
Більше простору для ідей
17,3-дюймовий дисплей із тонкими рамками та високою роздільною здатністю дарує максимальне занурення. Клавіатура з підйомним шарніром забезпечує зручну посадку під час набору тексту.
Продуктивність нового рівня
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління відкривають нові горизонти ефективності — легко перемикайтесь між завданнями та насолоджуйтесь справжньою багатозадачністю.
Графіка Intel® Iris® Xᵉ — сила візуальних вражень
Ідеально підходить для роботи, ігор та мультимедійних розваг. Отримайте якісну графіку в тонкому та легкому корпусі.
Без мерехтіння – тільки комфорт
Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість без використання мерехтіння, ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого перегляду.
Яскравий Full HD-дисплей
Роздільна здатність 1920 x 1080 пікселів забезпечує чітке, насичене зображення, завдяки якому будь-який контент виглядає краще, ніж будь-коли.
Забезпечте собі безперебійну роботу завдяки потужному процесору Intel®, швидкісному Wi-Fi та місткому сховищу — для комфортної багатозадачності впродовж усього дня.
Комфорт у кожній деталі
Збільшена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge створені для того, щоб ви могли легко перемикатися між роботою, відпочинком і творчістю без зайвого клопоту.
Більше простору для ідей
17,3-дюймовий дисплей із тонкими рамками та високою роздільною здатністю дарує максимальне занурення. Клавіатура з підйомним шарніром забезпечує зручну посадку під час набору тексту.
Продуктивність нового рівня
Процесори Intel® Core™ 13-го покоління відкривають нові горизонти ефективності — легко перемикайтесь між завданнями та насолоджуйтесь справжньою багатозадачністю.
Графіка Intel® Iris® Xᵉ — сила візуальних вражень
Ідеально підходить для роботи, ігор та мультимедійних розваг. Отримайте якісну графіку в тонкому та легкому корпусі.
Без мерехтіння – тільки комфорт
Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість без використання мерехтіння, ваші очі залишатимуться в комфорті навіть після тривалого перегляду.
Яскравий Full HD-дисплей
Роздільна здатність 1920 x 1080 пікселів забезпечує чітке, насичене зображення, завдяки якому будь-який контент виглядає краще, ніж будь-коли.
![Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA) [301092] Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA) [301092]](/content/images/10/390x390l80mc0/17573403602875.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA) [301092] Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA) [301092]](/content/images/10/390x390l80mc0/81642402587618.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA) [301092] Ноутбук HP Laptop 17-cn3035ua (B9PL5EA) [301092]](/content/images/10/390x390l80mc0/53368900502588.png)