|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | Laptop 17-cn4029ua |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм для на |
| Вага | 2.08 |
| Висота | 20.6 мм |
| Глибина | 257.8 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 17 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HP True Vision 1080p FHD |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA)
Немає в наявності
Код товару: 301065
26 084 грн
27 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужність на цілий день із процесором Intel®
Виконуйте більше завдань швидше завдяки високопродуктивному процесору Intel®, швидкісному Wi-Fi та місткому накопичувачу. Ідеально для роботи, розваг і творчості без зупинок.
Ми завжди поруч — просто розслабтесь
Збільшена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge дозволяють вам залишатися продуктивним і натхненним, хоч би де ви були.
Більше екрану — більше можливостей
Занурюйтесь у контент на великому 17,3-дюймовому дисплеї з високою роздільною здатністю та тонкими рамками. А завдяки клавіатурі з підйомним шарніром набір тексту стає ще зручнішим.
Intel® Core™ — продуктивність, на яку можна покластися
Процесори Intel® Core™ дарують вражаючу швидкодію, яскраву графіку та стабільне підключення. Легко справляйтесь із будь-якими завданнями — вдома, в офісі чи в дорозі.
Intel® Graphics — візуальні враження без компромісів
Оцініть деталізацію та яскравість зображень у творчих програмах і під час гри завдяки інтегрованій графіці Intel®.
Технологія Flicker-free — комфорт для очей
Забудьте про мерехтіння. Завдяки DC Dimming яскравість регулюється плавно й рівномірно, забезпечуючи комфортне переглядання без навантаження на зір.
Full HD — чіткість у кожній деталі
2 мільйони пікселів розкривають новий рівень якості зображення. Роздільна здатність 1920 x 1080 робить кожен кадр яскравим, чітким і насиченим.
Виконуйте більше завдань швидше завдяки високопродуктивному процесору Intel®, швидкісному Wi-Fi та місткому накопичувачу. Ідеально для роботи, розваг і творчості без зупинок.
Ми завжди поруч — просто розслабтесь
Збільшена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge дозволяють вам залишатися продуктивним і натхненним, хоч би де ви були.
Більше екрану — більше можливостей
Занурюйтесь у контент на великому 17,3-дюймовому дисплеї з високою роздільною здатністю та тонкими рамками. А завдяки клавіатурі з підйомним шарніром набір тексту стає ще зручнішим.
Intel® Core™ — продуктивність, на яку можна покластися
Процесори Intel® Core™ дарують вражаючу швидкодію, яскраву графіку та стабільне підключення. Легко справляйтесь із будь-якими завданнями — вдома, в офісі чи в дорозі.
Intel® Graphics — візуальні враження без компромісів
Оцініть деталізацію та яскравість зображень у творчих програмах і під час гри завдяки інтегрованій графіці Intel®.
Технологія Flicker-free — комфорт для очей
Забудьте про мерехтіння. Завдяки DC Dimming яскравість регулюється плавно й рівномірно, забезпечуючи комфортне переглядання без навантаження на зір.
Full HD — чіткість у кожній деталі
2 мільйони пікселів розкривають новий рівень якості зображення. Роздільна здатність 1920 x 1080 робить кожен кадр яскравим, чітким і насиченим.
![Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA) [301065] Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA) [301065]](/content/images/33/390x390l80mc0/71324821830461.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA) [301065] Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA) [301065]](/content/images/33/390x390l80mc0/70802400271359.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA) [301065] Ноутбук HP Laptop 17-cn4029ua (B9PL9EA) [301065]](/content/images/33/390x390l80mc0/73521403390483.png)