|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | підтримує під'єднання 2 моніторів |
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 17-cn4034ua |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 5 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U |
| Кількість ядер CPU | 10 |
| Частота процесора | 1 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм для на |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Вага | 2,08 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Кардрідер | Ні |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Ні |
| Серія | 17 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Час роботи батареї, год. | 7 |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 41 Вт-год |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 400.7х257.8х20.6 мм |
| Додаткові параметри | стереодинаміки |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Комплектація | немає |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Ні |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA)
Немає в наявності
Код товару: 616089
29 051 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP Laptop 17 працює на основі надійного десятиядерного процесора Intel Core. Він допоможе швидко та якісно реалізувати проєкти будь-якого рівня складності. Швидка оперативна пам’ять та високопродуктивний твердотільний накопичувач забезпечують ефективну роботу в багатозадачному режимі – завантажуйте великі файли та отримуйте до них доступ за лічені секунди. Вбудована True Vision HD веб-камера з мікрофоном із шумозаглушенням робить ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій. Його FullHD екран з IPS матрицею відтворює чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду, а потужні внутрішні динаміки передають чистий та виразний звук. Технологія Flicker-free захистить ваш зір від шкідливого для очей мерехтіння, а з антибліковим покриттям ви будете чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Вузькі рамки корпусу додають витонченості дизайну та заощаджують корисний простір. Безшумна клавіатура з українською розкладкою та цифровим блоком сприятиме швидкому та зручному набору тексту. Ноутбук оснащений двома портами USB-A, портами HDMI та USB Type-C – підключайте до нього усі необхідні периферійні пристрої, монітори, проектори тощо. Технології Wi-Fi та Bluetooth допоможуть встановити бездротове з’єднання з мережею та іншими пристроями та здійснювати швидкий обмін даними. З ноутбуком HP Laptop 17 ваша робота буде ефективною як в офісі, так і поза його межами. Надійний ємнісний акумулятор витримує до 10 годин автономної роботи. Функція швидкого зарядження дозволяє поповнити заряд батареї на 50% лише за 45 хвилин.
![Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089] Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089]](/content/images/15/390x390l80mc0/26434447019129.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089] Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089]](/content/images/15/468x390l80mc0/22190920356465.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089] Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089]](/content/images/15/468x390l80mc0/49994286734562.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089] Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089]](/content/images/15/506x390l80mc0/21907044289132.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089] Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089]](/content/images/15/870x90l80mc0/57529572520360.jpg)
![Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089] Ноутбук HP 17-cn4034ua Silver (C79XYEA) [616089]](/content/images/15/870x88l80mc0/30288874667312.jpg)