|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | Laptop 17-cp3009ua |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 250 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7730U Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Вага | 2.07 |
| Висота | 20.6 мм |
| Глибина | 257.8 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 17 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 41 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | HP True Vision 720p HD |
| Додаткові параметри | Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Wi-Fi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA)
Немає в наявності
Код товару: 301082
19 778 грн
20 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Комфорт завдяки інноваційному підйомному механізму
17,3-дюймовий екран із технологією без мерехтіння забезпечує чітке та приємне для очей зображення, а спеціальний підйомний механізм піднімає клавіатуру, створюючи більш зручне положення для рук під час друку.
Потужність для всіх ваших завдань
Ноутбук оснащений продуктивним процесором AMD, який легко справляється з багатозадачністю. Швидкісний Wi-Fi та просторий накопичувач гарантують стабільну роботу в будь-яких умовах.
Зарядка без затримок — робота без перерв
Розширена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge роблять щоденну роботу ще комфортнішою й ефективнішою.
AMD Ryzen™ 7 — продуктивність нового покоління
Насолоджуйтеся надзвичайною швидкістю й ефективністю завдяки революційній архітектурі процесора та графіці Vega, яка впорається навіть із найвибагливішими задачами. До того ж автономна робота батареї приємно здивує своєю тривалістю.
Графіка AMD Radeon™ — висока якість у будь-якому сценарії
Граєте, переглядаєте відео чи працюєте — дискретна графіка AMD забезпечує стабільну продуктивність і яскраву візуалізацію.
Екран без мерехтіння — турбота про ваш зір
Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість постійним струмом, а не мерехтінням підсвітки, зображення на екрані стає більш стабільним і комфортним для очей, навіть під час тривалої роботи.
17,3-дюймовий екран із технологією без мерехтіння забезпечує чітке та приємне для очей зображення, а спеціальний підйомний механізм піднімає клавіатуру, створюючи більш зручне положення для рук під час друку.
Потужність для всіх ваших завдань
Ноутбук оснащений продуктивним процесором AMD, який легко справляється з багатозадачністю. Швидкісний Wi-Fi та просторий накопичувач гарантують стабільну роботу в будь-яких умовах.
Зарядка без затримок — робота без перерв
Розширена сенсорна панель і технологія швидкої зарядки HP Fast Charge роблять щоденну роботу ще комфортнішою й ефективнішою.
AMD Ryzen™ 7 — продуктивність нового покоління
Насолоджуйтеся надзвичайною швидкістю й ефективністю завдяки революційній архітектурі процесора та графіці Vega, яка впорається навіть із найвибагливішими задачами. До того ж автономна робота батареї приємно здивує своєю тривалістю.
Графіка AMD Radeon™ — висока якість у будь-якому сценарії
Граєте, переглядаєте відео чи працюєте — дискретна графіка AMD забезпечує стабільну продуктивність і яскраву візуалізацію.
Екран без мерехтіння — турбота про ваш зір
Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість постійним струмом, а не мерехтінням підсвітки, зображення на екрані стає більш стабільним і комфортним для очей, навіть під час тривалої роботи.
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082] Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082]](/content/images/50/390x390l80mc0/19577308168171.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082] Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082]](/content/images/50/390x390l80mc0/41772300698462.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082] Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082]](/content/images/50/390x390l80mc0/46703120728915.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082] Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082]](/content/images/50/390x390l80mc0/12603429580583.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082] Ноутбук HP Laptop 17-cp3009ua (B9PM1EA) [301082]](/content/images/50/390x390l80mc0/62207749734447.png)