|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Особливості ноутбука | TPM модуль |
| Лінійка | HP Laptop |
| Модель | HP Laptop 17-cp3021ua |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen™ 7 7730U Mobile Processor (8-core/16-thread, 16MB cache, up to 4.5 GHz max boost) |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Частота пам'яті, МГц | 3200.00 |
| Наявність вільних слотів ОЗП | Ні |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon™ Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с, підтримує тільки передачу даних і не підтримує зарядку або зовнішні монітори); 2 порти USB Type-A (швидкість передавання даних 5 Гбіт/с); 1 порт для зарядки; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм |
| Вага | 2.07 |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 257.8 мм |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Серія | HP 17 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ширина | 40 |
| Ємність батареї | 3 cell. 41 Втг |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера HP True Vision 720p HD із технологією зменшення часового шуму й вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Додаткові параметри | Шторка для веб-камери, Модуль TPM |
| Діапазон ваги | Від 2.1 до 3 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Країна виробництва | China |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth 5.4. Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C. 2 x USB 3.2 Gen 1. HDMI 1.4b. Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA)
Немає в наявності
Код товару: 305862
29 497 грн
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA)
17,3-дюймовий ноутбук HP створений для стабільної щоденної роботи: він поєднує продуктивний процесор AMD, швидке Wi-Fi-підключення та місткий накопичувач. Продуманий дизайн із підіймальним шарніром і збільшеною сенсорною панеллю забезпечує комфорт під час роботи. А ще у виробництві використано екологічні матеріали — зокрема океанічний пластик та пластик із вторинної переробки.
Комфортний дизайн із підйомним шарніром
17,3-дюймовий дисплей без мерехтіння дарує чітке та приємне зображення, а спеціальний механізм піднімає клавіатуру, забезпечуючи більш природне положення рук під час друку.
Впевнена швидкодія з процесором AMD
Працюйте в багатозадачному режимі без зайвих затримок — потужний процесор AMD у поєднанні зі швидкісним Wi-Fi та великим обсягом пам’яті дозволяє легко справлятися з повсякденними завданнями.
Зручність щодня та швидка зарядка
Збільшена сенсорна панель робить керування ще комфортнішим, а технологія HP Fast Charge допомагає швидко поповнювати заряд батареї та залишатися мобільним упродовж дня.
17,3-дюймовий ноутбук HP створений для стабільної щоденної роботи: він поєднує продуктивний процесор AMD, швидке Wi-Fi-підключення та місткий накопичувач. Продуманий дизайн із підіймальним шарніром і збільшеною сенсорною панеллю забезпечує комфорт під час роботи. А ще у виробництві використано екологічні матеріали — зокрема океанічний пластик та пластик із вторинної переробки.
Комфортний дизайн із підйомним шарніром
17,3-дюймовий дисплей без мерехтіння дарує чітке та приємне зображення, а спеціальний механізм піднімає клавіатуру, забезпечуючи більш природне положення рук під час друку.
Впевнена швидкодія з процесором AMD
Працюйте в багатозадачному режимі без зайвих затримок — потужний процесор AMD у поєднанні зі швидкісним Wi-Fi та великим обсягом пам’яті дозволяє легко справлятися з повсякденними завданнями.
Зручність щодня та швидка зарядка
Збільшена сенсорна панель робить керування ще комфортнішим, а технологія HP Fast Charge допомагає швидко поповнювати заряд батареї та залишатися мобільним упродовж дня.
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862] Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862]](/content/images/30/390x390l80mc0/39022921623936.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862] Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862]](/content/images/30/390x390l80mc0/11641745428458.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862] Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862]](/content/images/30/390x390l80mc0/12198730417266.png)
![Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862] Ноутбук HP Laptop 17-cp3021ua (D16H2EA) [305862]](/content/images/30/390x390l80mc0/24312679427189.png)