|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Синій |
|---|---|
| Лінійка | Laptop AI |
| Модель | HP Laptop AI 15-fd2026ua |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 225U (12M Cache, up to 4.80 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-A (5 Гбіт/с); 1 порт розумного адаптера змінного струму; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм для навушників і мікрофона; 1 порт USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (стандарт USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, техн |
| Вага | 1.65 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера HP True Vision 720p HD із технологією зменшення часового шуму й вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA)
Немає в наявності
Код товару: 305843
44 574 грн
47 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP Laptop AI 15-fd2036ua (D16GLEA)
Ноутбуки HP створені на базі перевірених технологій, щоб забезпечити сучасний рівень потужності, стабільну роботу та високу продуктивність для щоденних задач.
Завжди на зв’язку — чітко та якісно
Спілкуйтеся у відеочатах без компромісів: якісна камера, два цифрові мікрофони та швидке підключення забезпечують чистий звук і деталізоване зображення.
Максимум продуктивності з можливостями ШІ
Працюйте швидше та ефективніше завдяки процесору Intel® Core™ Ultra, місткому акумулятору з функцією швидкого заряджання та зручній клавіші Copilot для миттєвого доступу до функцій ШІ.
Екран, що занурює в контент
Насолоджуйтеся фільмами, іграми та роботою на дисплеї з широкими кутами огляду, співвідношенням екрана до корпусу 85% і чіткою, насиченою картинкою.
Flicker-free — комфорт для очей
Технологія DC Dimming регулює яскравість без мерехтіння, що зменшує навантаження на очі та робить перегляд значно комфортнішим.
Full HD дисплей
Роздільна здатність 1920 × 1080 (понад 2 мільйони пікселів) забезпечує чітке, яскраве та деталізоване зображення — ваш контент виглядатиме ще краще.
Антивідблискове покриття
Екран добре читається навіть при яскравому освітленні. Майже матова поверхня зменшує віддзеркалення та допомагає позбутися проблеми відблисків.
Формат 16:9
Класичне співвідношення сторін 16:9 ідеально підходить для фільмів, ігор та комфортної роботи з мультимедіа.
Ноутбуки HP створені на базі перевірених технологій, щоб забезпечити сучасний рівень потужності, стабільну роботу та високу продуктивність для щоденних задач.
Завжди на зв’язку — чітко та якісно
Спілкуйтеся у відеочатах без компромісів: якісна камера, два цифрові мікрофони та швидке підключення забезпечують чистий звук і деталізоване зображення.
Максимум продуктивності з можливостями ШІ
Працюйте швидше та ефективніше завдяки процесору Intel® Core™ Ultra, місткому акумулятору з функцією швидкого заряджання та зручній клавіші Copilot для миттєвого доступу до функцій ШІ.
Екран, що занурює в контент
Насолоджуйтеся фільмами, іграми та роботою на дисплеї з широкими кутами огляду, співвідношенням екрана до корпусу 85% і чіткою, насиченою картинкою.
Flicker-free — комфорт для очей
Технологія DC Dimming регулює яскравість без мерехтіння, що зменшує навантаження на очі та робить перегляд значно комфортнішим.
Full HD дисплей
Роздільна здатність 1920 × 1080 (понад 2 мільйони пікселів) забезпечує чітке, яскраве та деталізоване зображення — ваш контент виглядатиме ще краще.
Антивідблискове покриття
Екран добре читається навіть при яскравому освітленні. Майже матова поверхня зменшує віддзеркалення та допомагає позбутися проблеми відблисків.
Формат 16:9
Класичне співвідношення сторін 16:9 ідеально підходить для фільмів, ігор та комфортної роботи з мультимедіа.
![Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843] Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843]](/content/images/11/390x390l80mc0/93199492762978.png)
![Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843] Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843]](/content/images/11/390x390l80mc0/30698262483137.png)
![Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843] Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843]](/content/images/11/390x390l80mc0/34577610589239.png)
![Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843] Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843]](/content/images/11/390x390l80mc0/33317706227982.png)
![Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843] Ноутбук HP Laptop AI 15-fd2026ua (D16CYEA) [305843]](/content/images/11/390x390l80mc0/88053499414071.png)