|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | OmniBook 3 |
| Модель | HP OmniBook 3 NGAI 15-fn0018ua |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний |
| Діагональ екрану | 15.6" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen AI 7 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (24MB Cache, up to 5.0 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5600.00 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 860M Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-C® (швидкість передавання даних 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 порти USB Type-A (5 Гбіт/с); 1 порт розумного адаптера змінного струму; 1 порт HDMI 1.4b; 1 комбінований роз’єм для навушни |
| Вага | 1.7 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 41.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера HP True Vision 1080p FHD з функцією тимчасового шумозниження й вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Сканер відбитків пальців, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 31-50 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA)
Немає в наявності
Код товару: 305868
52 734 грн
55 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP OmniBook 3 Laptop Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA)
HP OmniBook 3 із дисплеєм 15,6" — це ноутбук нового покоління з підтримкою ШІ, створений для швидкого темпу життя. Потужний процесор AMD Ryzen™ AI допомагає легко перемикатися між покупками онлайн, переглядом відео, роботою та спілкуванням, а швидке підключення й містке сховище забезпечують комфорт щодня.
Потужність ШІ на цілий день
Отримайте стабільну продуктивність завдяки процесорам AMD Ryzen™ AI, графіці Radeon™ та акумулятору з тривалим часом автономної роботи — для навчання, роботи й розваг без зупинок.
Створено для вашого ритму
Насолоджуйтеся чітким зображенням у форматі FHD на стильному дисплеї та підключайте потрібні пристрої без зайвих перехідників завдяки великій кількості портів, зокрема USB-C®.
Якісний зв’язок для спілкування та роботи
Залишайтеся на зв’язку в будь-яких умовах: камера HP True Vision, подвійні мікрофони та шумозаглушення забезпечують деталізовану картинку й чистий звук під час відеодзвінків.
Windows 11 — більше можливостей щодня
Оновлене меню «Пуск», зручна навігація та нові інструменти для спілкування, ігор і творчості роблять Windows 11 простором, де легко працювати, створювати та відпочивати.
AMD Ryzen™ AI 300 із графікою AMD Radeon™
Відкрийте новий рівень продуктивності з процесорами AMD Ryzen™ AI 300, які створені для швидкої, гнучкої та енергоефективної обробки завдань із використанням ШІ. Ідеальний вибір для ПК класу Copilot+.
Інтегрована графіка AMD Radeon™ 800M
AMD Radeon™ 800M забезпечує високу продуктивність у повсякденних задачах і іграх, підтримує дисплеї з високою роздільною здатністю та пропонує апаратне прискорення кодування навіть без дискретної відеокарти.
AMD FreeSync™ — плавна картинка без ривків
Технологія AMD FreeSync™ синхронізує частоту оновлення екрана з роботою графічного процесора, зменшуючи затримку, підвисання та розриви кадрів — для максимально комфортного геймінгу та перегляду контенту.
HP OmniBook 3 із дисплеєм 15,6" — це ноутбук нового покоління з підтримкою ШІ, створений для швидкого темпу життя. Потужний процесор AMD Ryzen™ AI допомагає легко перемикатися між покупками онлайн, переглядом відео, роботою та спілкуванням, а швидке підключення й містке сховище забезпечують комфорт щодня.
Потужність ШІ на цілий день
Отримайте стабільну продуктивність завдяки процесорам AMD Ryzen™ AI, графіці Radeon™ та акумулятору з тривалим часом автономної роботи — для навчання, роботи й розваг без зупинок.
Створено для вашого ритму
Насолоджуйтеся чітким зображенням у форматі FHD на стильному дисплеї та підключайте потрібні пристрої без зайвих перехідників завдяки великій кількості портів, зокрема USB-C®.
Якісний зв’язок для спілкування та роботи
Залишайтеся на зв’язку в будь-яких умовах: камера HP True Vision, подвійні мікрофони та шумозаглушення забезпечують деталізовану картинку й чистий звук під час відеодзвінків.
Windows 11 — більше можливостей щодня
Оновлене меню «Пуск», зручна навігація та нові інструменти для спілкування, ігор і творчості роблять Windows 11 простором, де легко працювати, створювати та відпочивати.
AMD Ryzen™ AI 300 із графікою AMD Radeon™
Відкрийте новий рівень продуктивності з процесорами AMD Ryzen™ AI 300, які створені для швидкої, гнучкої та енергоефективної обробки завдань із використанням ШІ. Ідеальний вибір для ПК класу Copilot+.
Інтегрована графіка AMD Radeon™ 800M
AMD Radeon™ 800M забезпечує високу продуктивність у повсякденних задачах і іграх, підтримує дисплеї з високою роздільною здатністю та пропонує апаратне прискорення кодування навіть без дискретної відеокарти.
AMD FreeSync™ — плавна картинка без ривків
Технологія AMD FreeSync™ синхронізує частоту оновлення екрана з роботою графічного процесора, зменшуючи затримку, підвисання та розриви кадрів — для максимально комфортного геймінгу та перегляду контенту.
![Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868] Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868]](/content/images/36/390x390l80mc0/26656053729437.png)
![Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868] Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868]](/content/images/36/390x390l80mc0/65305143480424.png)
![Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868] Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868]](/content/images/36/390x390l80mc0/84218599975927.png)
![Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868] Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868]](/content/images/36/390x390l80mc0/88193734748504.png)
![Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868] Ноутбук HP OmniBook 3 Next Gen AI 15-fn0018ua (D16GYEA) [305868]](/content/images/36/390x390l80mc0/95895680115375.png)