|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Блакитний |
|---|---|
| Діагональ екрану | 16" |
| Покриття екрану | Матове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Виробник CPU | Intel |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255U |
| Кількість ядер CPU | 12 |
| Частота процесора | 2,0 - 5,2 ГГц |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Виробник GPU | Intel |
| Відеокарта | Graphics |
| Операційна система | Без ОС / DOS |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Вага | 1,77 кг |
| Вбудована веб камера | Так |
| Кардрідер | Ні |
| Мережевий адаптер | Відсутній |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Серія | OmniBook |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї | 59 Вт-год |
| Веб камера | FullHD 1080p |
| Габарити | 357.7х254.8х17.9 мм |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Комплектація | немає |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 2 x USB Type-C, 1 x комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 3 елементи, 59 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32 GB 7467 MT/s (onboard) |
| Покоління | Інтегрована |
| Гарантія | 12 міс. |
| Display Port | Ні |
| HDMI | Так |
| NFC | Так |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 | 1 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | Ні |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook 5 16-af1020ua Blue (C9RS1EA)
Немає в наявності
Код товару: 618760
55 494 грн
56 055 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Створюйте контент, працюйте на ходу та поринайте у світ розваг завдяки серії HP OmniBook 5. Щоденні прориви на основі штучного інтелекту Залишайтеся продуктивними в дорозі завдяки процесору Intel Core Ultra, технології HP Fast Charge та гарячій клавіші Copilot. Ширший і яскравіший дисплей Насолоджуйтеся приголомшливим зображенням на чіткому, якісному, великому екрані, який ідеально підходить як для роботи, так і для розваг. Залишайтеся на зв'язку та діліться ідеями без зайвих зусиль Приєднуйтеся до конференц-викликів у дорозі завдяки швидкому підключенню Wi-Fi, FHD-камері, ефектам Windows Studio та технології шумозаглушення на основі ШІ. Intel Graphics Насолоджуйтеся яскравими зображеннями з ефектом занурення в програмах для творчості та іграх. Співвідношення сторін 16:10 Завдяки співвідношенню сторін 16:10 ви зможете прокручувати менше та переглядати більше вмісту. Антивідблискове покриття Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.