|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP OmniBook 5 |
| Модель | HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач, Мультимедійний, Портативний |
| Діагональ екрану | 14" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | Intel Core 7 |
| Модель процесора | Intel® Core™ 7 Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores) |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 5200.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Чіпсет відеокарти | Intel® Graphics |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с; 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 5 Гбіт/с; 1 порт HDMI 2.1 (вихідний); 2 порти USB Type-C® зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с (стандарт USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ |
| Вага | 1.62 |
| Кількість елементів батареї | 4 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 68.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | ІЧ-камера на 5 Мпікс з функціями тимчасового шумозаглушення та вбудованими подвійними цифровими мікрофонами |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA)
Немає в наявності
Код товару: 305866
64 354 грн
67 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP OmniBook 5 Flip 2-in-1 Laptop 14-fp0036ua (D16H8EA)
HP OmniBook 5 Flip 14" — це універсальний ноутбук-трансформер із поворотним шарніром на 360°, продуктивним процесором Intel® Core™ та широким набором портів для щоденної роботи й творчості.
Зручний формат для будь-якого сценарію
Працюйте так, як вам комфортно: у режимі ноутбука, «планшета», презентації або перегляду. Конструкція з обертанням на 360° та стилус HP Rechargeable Pen дозволяють легко перемикатися між задачами — від нотаток до малювання.
Потужність у тонкому корпусі
Модель створена для стабільної продуктивності: сучасний процесор Intel® Core™, місткий накопичувач і акумулятор із підтримкою швидкого заряджання забезпечують впевнену роботу навіть у дорозі.
Якісне зображення та чистий звук
Покращуйте свої онлайн-зустрічі та розваги завдяки преміальним динамікам із чистим звучанням і якісній камері, що допомагає виглядати чітко та природно під час відеодзвінків.
Intel® Core™
Процесори Intel® Core™ поєднують високу швидкодію, сучасну графіку та стабільне підключення, щоб ноутбук легко справлявся з роботою, навчанням, мультимедіа та багатозадачністю.
Intel® Graphics
Вбудована графіка Intel® забезпечує плавну картинку для стримінгу, відеодзвінків, редагування фото та щоденних задач — без потреби в дискретній відеокарті.
Екран 16:10
Формат дисплея 16:10 дозволяє бачити більше інформації на екрані та рідше прокручувати сторінки — особливо зручно для документів, браузера та навчання.
Тонкі рамки
Майже непомітні рамки роблять екран візуально більшим, а сам ноутбук — компактнішим, тоншим і стильнішим.
HP OmniBook 5 Flip 14" — це універсальний ноутбук-трансформер із поворотним шарніром на 360°, продуктивним процесором Intel® Core™ та широким набором портів для щоденної роботи й творчості.
Зручний формат для будь-якого сценарію
Працюйте так, як вам комфортно: у режимі ноутбука, «планшета», презентації або перегляду. Конструкція з обертанням на 360° та стилус HP Rechargeable Pen дозволяють легко перемикатися між задачами — від нотаток до малювання.
Потужність у тонкому корпусі
Модель створена для стабільної продуктивності: сучасний процесор Intel® Core™, місткий накопичувач і акумулятор із підтримкою швидкого заряджання забезпечують впевнену роботу навіть у дорозі.
Якісне зображення та чистий звук
Покращуйте свої онлайн-зустрічі та розваги завдяки преміальним динамікам із чистим звучанням і якісній камері, що допомагає виглядати чітко та природно під час відеодзвінків.
Intel® Core™
Процесори Intel® Core™ поєднують високу швидкодію, сучасну графіку та стабільне підключення, щоб ноутбук легко справлявся з роботою, навчанням, мультимедіа та багатозадачністю.
Intel® Graphics
Вбудована графіка Intel® забезпечує плавну картинку для стримінгу, відеодзвінків, редагування фото та щоденних задач — без потреби в дискретній відеокарті.
Екран 16:10
Формат дисплея 16:10 дозволяє бачити більше інформації на екрані та рідше прокручувати сторінки — особливо зручно для документів, браузера та навчання.
Тонкі рамки
Майже непомітні рамки роблять екран візуально більшим, а сам ноутбук — компактнішим, тоншим і стильнішим.
![Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866] Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866]](/content/images/34/390x390l80mc0/17620618902209.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866] Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866]](/content/images/34/390x390l80mc0/22846533307910.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866] Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866]](/content/images/34/390x390l80mc0/28219821341794.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866] Ноутбук HP OmniBook 5 Flip 14-fp0036ua (D16H8EA) [305866]](/content/images/34/390x390l80mc0/56646478875616.png)