|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Лінійка | HP OmniBook 5 |
| Модель | OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua |
| Призначення | Для навчання, Для офісних задач |
| Діагональ екрану | 16" |
| Підтримка HDR | Ні |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість екрану | 300 кд/м² |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8540U (16M Cache, up to 4.9 GHz) |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Частота пам'яті, МГц | 6400.00 |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Об'єм SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Чіпсет відеокарти | AMD Radeon 740M |
| Графічний контролер | Інтегрований |
| Операційна система | DOS |
| Порти вводу/виводу | 2 порти USB Type-C® (швидкість передавання даних — 10 Гбіт/с, технологія USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, технологія HP Sleep and Charge); 1 порт USB Type-A зі швидкістю передавання даних 10 Гбіт/с; 1 порт USB Type-A (5 Гбіт/с); 1 порт HDMI 2.1; 1 к |
| Вага | 1.77 |
| Кількість елементів батареї | 3 |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Ємність батареї, Вт/год | 59.00 |
| Наявність веб-камери | Так |
| Веб камера | Камера HP True Vision 1080p FHD з функцією тимчасового шумозниження й вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Додаткові параметри | Підсвічування клавіатури, Шторка для веб-камери, Модуль TPM, Power Delivery |
| Діапазон ваги | Від 1.5 до 2 кг |
| Діапазон ємності батареї | 51-70 Вт-год |
| Мережеві з'єднання | WiFi, BT |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA)
Немає в наявності
Код товару: 306023
50 793 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA)
16-дюймовий HP OmniBook 5 створений для активного дня та максимальної продуктивності. Потужний процесор AMD Ryzen™ легко підлаштовується під ваш ритм — від роботи й навчання до розваг.
Багатозадачність без компромісів
Працюйте швидше та ефективніше завдяки сучасному процесору AMD Ryzen™ і зручній клавіші Copilot, що відкриває миттєвий доступ до інструментів зі штучним інтелектом.
Зображення, яке захоплює
Поринайте у яскравий візуальний світ із графікою AMD Radeon™ 700M та дисплеєм із тонкими рамками, що забезпечує чіткість, насичені кольори та ефект повного занурення.
Зв’язок без обмежень
Будьте на зв’язку де завгодно: FHD-камера у поєднанні з ефектами Windows Studio на базі ШІ гарантує якісне зображення та чистий звук під час відеодзвінків.
Процесори AMD Ryzen™ серії 8040 з графікою Radeon™
Лінійка AMD Ryzen™ 8040 поєднує високу продуктивність, енергоефективність і тривалий час автономної роботи, а також підтримку AMD Ryzen™ AI у вибраних конфігураціях.
Плавність без ривків із AMD FreeSync™
Технологія AMD FreeSync™ синхронізує частоту оновлення екрана з графічним процесором, усуваючи розриви кадрів, затримки та мікропідвисання.
Інтегрована графіка AMD Radeon™ 700M
Потужна вбудована відеокарта забезпечує високу деталізацію, плавну анімацію та впевнену продуктивність для мультимедіа й ігор у форматі High Definition.
16-дюймовий HP OmniBook 5 створений для активного дня та максимальної продуктивності. Потужний процесор AMD Ryzen™ легко підлаштовується під ваш ритм — від роботи й навчання до розваг.
Багатозадачність без компромісів
Працюйте швидше та ефективніше завдяки сучасному процесору AMD Ryzen™ і зручній клавіші Copilot, що відкриває миттєвий доступ до інструментів зі штучним інтелектом.
Зображення, яке захоплює
Поринайте у яскравий візуальний світ із графікою AMD Radeon™ 700M та дисплеєм із тонкими рамками, що забезпечує чіткість, насичені кольори та ефект повного занурення.
Зв’язок без обмежень
Будьте на зв’язку де завгодно: FHD-камера у поєднанні з ефектами Windows Studio на базі ШІ гарантує якісне зображення та чистий звук під час відеодзвінків.
Процесори AMD Ryzen™ серії 8040 з графікою Radeon™
Лінійка AMD Ryzen™ 8040 поєднує високу продуктивність, енергоефективність і тривалий час автономної роботи, а також підтримку AMD Ryzen™ AI у вибраних конфігураціях.
Плавність без ривків із AMD FreeSync™
Технологія AMD FreeSync™ синхронізує частоту оновлення екрана з графічним процесором, усуваючи розриви кадрів, затримки та мікропідвисання.
Інтегрована графіка AMD Radeon™ 700M
Потужна вбудована відеокарта забезпечує високу деталізацію, плавну анімацію та впевнену продуктивність для мультимедіа й ігор у форматі High Definition.
![Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023] Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023]](/content/images/19/390x390l80mc0/11504147452946.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023] Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023]](/content/images/19/390x390l80mc0/65794263870434.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023] Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023]](/content/images/19/390x390l80mc0/15502175218072.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023] Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023]](/content/images/19/390x390l80mc0/66138393952059.png)
![Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023] Ноутбук HP OmniBook 5 Laptop 16-bc1013ua (D41WSEA) [306023]](/content/images/19/390x390l80mc0/63288602798089.png)