|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Сріблястий |
|---|---|
| Діагональ екрану | 17.3" |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сімейство процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Кількість ядер CPU | 8 |
| Частота процесора | 2,2 |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 ГБ |
| Вільних слотів ОЗП | Розпаяна на МП |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Об'єм SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Графічний контролер | Дискретний |
| Графічна пам'ять | 6 ГБ |
| Відеокарта | RTX 4050 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| HDMI, шт. | 1 |
| Bluetooth | Так |
| Версія Bluetooth | 5,4 |
| USB 3.2, шт. | 3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Вага | 2,34 |
| Вбудована веб камера | Так |
| Підсвічування клавіатури | Так |
| Тип вбудованого оптичного приводу | Немає |
| Веб камера | 5MP IR |
| Додаткові параметри | Веб-камера, Вбудований мікрофон, Вбудовані стереодинаміки |
| Знімна батарея | Ні |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V |
| Роз'єми і порти введення-виведення | 1 x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1 x USB Type-C, 1 х комбінований аудіороз'єм |
| Українська розкладка клавіатури | Так |
| Характеристики батареї | 6 елементів, 83 Вт*год |
| Характеристики оперативної пам'яті | 32 GB 8533 MT/s (onboard) |
| Покоління | RTX 40xx |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA)
Немає в наявності
Код товару: 404248
88 469 грн
95 455 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua (C9RT4EA) 17.3" FHD IPS Touchscreen (1920x1080), 400n, 5MP IR cam
Ultra 7-258V (2.2-4.8)
32Gb
SSD1Tb
NVIDIA GeForce RTX 4050, 6GB
Підсвітка клавіатури
BATT 6 Cells 83WHr Fast Charge
W11H6 NG PRE
2.34 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
Ultra 7-258V (2.2-4.8)
32Gb
SSD1Tb
NVIDIA GeForce RTX 4050, 6GB
Підсвітка клавіатури
BATT 6 Cells 83WHr Fast Charge
W11H6 NG PRE
2.34 кг (Вага залежить від конфігурації)
Сріблястий (Українська клавіатура)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248]](/content/images/35/496x390l80mc0/15619264803231.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248]](/content/images/35/474x390l80mc0/36464688593421.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248]](/content/images/35/474x390l80mc0/48188898780707.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248]](/content/images/35/477x390l80mc0/81946257030910.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248]](/content/images/35/560x390l80mc0/92448492632502.jpg)
![Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248] Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0004ua 17.3" FHD IPS Ts,400n/U7-258V (4.8)/32Gb/SSD1Tb/RTX 4050,6GB/Win11H (C9RT4EA) [404248]](/content/images/35/870x279l80mc0/82978964944264.jpg)